Dziewczęta

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

Zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej.

Wyniki półfinałów:

GR A

1. Michałówka

2. Sobolew

3. Górzno

 

GR B

1. 2 Garwolin

2. Pilawa

3. Trojanów


Wyniki finału szkół podstawowych w kategorii dziewcząt:

1. 2 Garwolin /opiekun Maciej  Zapałowski/ - awans

2. Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

3. Pilawa /opiekun Janusz Turek/

4. Sobolew


Piłka Nożna : siedzi dziewczyna na balu Zdjęcie Seryjne

KOLEJNOŚĆ NA POSZCZEGÓLNYCH SZCZEBLACH ROZGRYWEK

 

ELIMINACJE

Gr. A                                              Gr. B                                          Gr. C

1. Kępa Celejowska - awans         1. Korytnica - awans                  1. Rębków - awans

2. Pilawa - awans                         2. Trąbki - awans                       2. Dąbrowa - awans

3. 5 Garwolin                                  3. 2 Łaskarzew                            3. Borowie

4. Parysów                                     4. Wilkowyja                               4. 1 Łaskarzew

5. Miastków

FINAŁ POWIATU

  1. SP Rębków - opiekun Witold Włodarczyk - awans do regionu
  2. SP Kępa Celejowska - opiekun Ewa Szczepańska - awans do regionu
  3. SP Pilawa - opiekun Janusz Turek
  4. SP Dąbrowa
  5. SP Korytnica
  6. SP Trąbki

Relay Baton : Baton sztafeta lud przekaza? pa?eczk? do innych

1.PSP Żelechów

2.PSP Unin

3.PSP Parysów

4.PSP Ruda Talubska

Cross-country Races : ST. PAUL, MN - SEPTEMBER 25 : The start of the Roy Griak Invitational Cross Country Meet with teams from numerous Minnesota high schools participating on September 25, 2010 in St. Paul, MN Zdjęcie Seryjne

Dziewczęta - Dystans 800 m. 2003r
1 Szaniawska Agata 2 Garwolin
2 Trojanek Martyna Parysów
3 Gietka Julia Pilczyn
4 Nosowska Anita Gończyce
5 Gromadzka Alicja 1 Łaskarzew
6 GładyszPaulina Ruda Talubska
7 Laskowska Małgorzta 1 Łaskarzew
8 Poterek Maja ?????
9 Zawadka Julia Parysów
10 Nasiłowska Wiktoria Kępa Celejowska
11 Łudź Oliwia Borowie
12 Sadowska Paulina Krzywda
13 Nosowska Natalia Gończyce
14 Budyta Aleksandra Kępa Celejowska
15 ProcekPatrycja Dąbrowa
16 Głaszczka Martyna Wilkowyja
17 Żak Wiktoria Ruda Talubska
18 Frączyk Magdalena Ruda Talubska
19 Saganowska Małgorzta Parysów
20 Zackiewicz Oliwia Dąbrowa
21 Kucharska Karolina Unin
22 Jóźwicka Weronika 1 Łaskarzew
23 Kondej Patrycja Unin
24 Ożóg Maja Borowie
25 Robak Wiktoria Dąbrowa
26 Kęsik Emila Borowie
Dziewczęta - Dystans 800 m. 2002r
1 Węgrzynek Magdalena Kępa Celejowska
2 Mucha Anna Michałówka
3 Biernacka Julia 2 Garwolin
4 Gucwa Gabriela Michałówka
5 Latuszek Joanna Unin
6 Teperek Weronika Unin
7 Paziewska Izabela Pilczyn
8 Miszczak Wiktoria Gończyce
9 Szczygielska Kinga Miastków
10 Staręga Dominika 5 Garwolin
11 Wawer Jadwiga Michałówka
12 Głaszcz Julia Kępa Celejowska
13 Flisek Zuzanna 1 Łaskarzew
14 Sabak Karolina Borowie
15 Kostyra Klaudia Gończyce
16 Górka Kinga Krzywda
17 Baranowska Karolina 2 Garwolin
18 Mroczek Dominika Parysów
19 Zawadka Alicja Pilczyn
20 Dąbrówka Klaudia Michałówka
21 Biernat Wiktoria 2 Garwolin
22 Dąbrowska Daria Wilkowyja
23 Paśnik Edyta Ruda Talubska
24 Paziewska Gabriela 5 Garwolin
25 Salamończyk Wiktoria Miastków
26 Hys Gabtiela Krzywda
27 Pietrasik Julia Parysów
28 Chudek Wiktoria Miastków
29 Szczepańska Paulina Kępa Celejowska
30 Rosłaniec Joanna Miastków
31 Witak Daria Izdebno
32 SzulcPaulina Unin
33 Piesio Alicja Krzywda
34 Sitnik Marta Izdebno
35 Dziubdzińska Natalia Ruda Talubska
36 Pałyska Julia 1 Łaskarzew
37 Nrzyńska Małgorzata Borowie
38 Boratyńska Marta Ruda Talubska
39 Cieśla Natalia Gończyce
40 Bąk Wiktoria 5 Garwolin
41 Banaszek Patrycja 5 Garwolin
42 Szewczyk Alicja Gończyce
43 Poświata Alicja 1 Łaskarzew
44 Baran Natalia Borowie
45 Bogusz Emilia Borowie
Dziewczęta - Dystans 800 m. 2001r
1 Główka Marlena Ruda Talubska
2 Turzyńska Weronika Pilawa
3 Miernicka Paulina 5 Garwolin
4 Wójcicka Klaudia Borowie
5 Gąska Julia Pilczyn
6 Kopik Kinga Krzywda
7 Jarzyna Joanna 1 Łaskarzew
8 Kurach Patrycja Borowie
9 Przybysz Natalia Unin
10 Sowa Barbara 2 Garwolin
11 Zawadzka Zuzanna Parysów
12 Kuźnik Maja 1 Łaskarzew
13 Zalewska  Joanna Michałówka
14 Marzec Wiktoria Kępa Celejowska
15 Papiernik Roksana 5 Garwolin
16 Wojtat Zuzanna 5 Garwolin
17 Strzeżek Magdalena Kępa Celejowska
18 Grudniak Patrycja Dąbrowa
19 Mikulska Dominika Michałówka
20 Kęsik Julia Wilga
21 NowickaKarolina Unin
22 Odziemczyk Patrycja Miastków
23 Szopa Katarzyna 1 Łaskarzew
24 Winek Patrycja Kępa Celejowska
25 Szarek Aleksandra Wilkowyja
26 Karczmarczyk Joanna 5 Garwolin
27 Lipińska Marta 5 Garwolin
28 Kocyk Wiktoria Michałówka
29 Korycka Julita Pilczyn
30 Gaładyk Dominika Borowie
31 Mądra Magdalena Sokół
32 Gniadek Natalia Pilawa
33 Zając Alicja Gończyce
34 Kander Joanna 2 Garwolin
35 Szewczyk Izabela Pilczyn
36 Jarząbek Alicja 1 Łaskarzew
37 Bogusz Alicja Borowie
38 Borkowska Alicja Borowie
39 Guba Monika Dąbrowa
40 Kurek Karolina Wilga
41 Paziewska Karolina Łaskarzew
42 Domańska Julia Miastków
43 Parysek Natalia Miastków
44 Stępień Ewa 2 Garwolin
45 Lukowska Patrycja 2 Garwolin
46 Jóźwicka Ola 1 Łaskarzew
47 Owczarczyk Julita Gończyce
48 Talarek Justyna Gończyce
49 Kuźnia Justyna Kępa Celejowska