Chłopcy

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

Zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej.

Wyniki finału szkół podstawowych w kategorii chłopców:

1. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/ - awans

2. Pilawa /opiekun Janusz Turek/

3. Michałówka /opiekun Stefan Kiczko/

4. Górzno


Piłka Nożna : Å›liczny chÅ‚opiec z piÅ‚ka daje kciuki - wysoka jakość ilustracji 3d

KOLEJNOŚĆ NA POSZCZEGÓLNYCH SZCZEBLACH ROZGRYWEK

 

ELIMINACJE

Gr. A                                                Gr. B                                         Gr. C

1. Gończyce - awans                   1. 5 Garwolin -awans                 1. Pilawa - awans

2. Maciejowice - awans               2. Michałówka - awans              2. Miastków - awans

3. 1 Łaskarzew                              3. Borowie                                   3. 2 Garwolin

4. Podebłocie                                4. Głosków

 

Gr. D                                               Gr. E                                            Gr. F

1. Sobolew -awans                      1. Trojanów  -awans                  1. Wilkowyja -awans

2. Pilczyn  - awans                       2. Rębków  - awans                   2. 2 Łaskarzew - awans

3. Ruda Talubska                           3. Dąbrowa                                  3. Wilga

4. Trąbki    

 

PÓŁFINAŁY

Gr. A1                                                            Gr. B1

1. 5 Garwolin - awans                             1. Trojanów -awans

2. Rębków - awans                                  2. Michałówka - awans

3. Miastków                                              3. Gończyce

Maciejowice                                              Pilawa

5. Sobolew                                                5. Pilczyn

Wilkowyja                                                  2 Łaskarzew  

 

FINAŁ POWIATU

 

  1. SP 5 Garwolin - opiekun Bogdan Brzeźnicki - awans do regionu
  2. SP Trojanów - opiekun Krzysztof Stefaniak
  3. SP Rębków - opiekun Witold Włodarczyk
  4. SP Michałówka

Relay Baton : Baton sztafeta lud przekaza? pa?eczk? do innych

1.PSP Żelechów

2.PSP Nr 5 Garwolin

3.PSP Michałówka

4.PSP Górzno

5.PSP Parysów

6.PSP Stefanów

7.PSP Ruda Talybska

8.PSP Nr 1 Łaskarzew

Cross-country Races : Kilka atheletes kilkanaście na starcie wyścigu Cross Country

Chłopcy - Dystans 800 m. 2003r
1 Mazek Jakub Parysów
2 Kowalczyk Jakub Parysów
3 Zawadzki Mateusz Parysów
4 Michalec Kacper Wilkowyje
5 Kot-Wytorski Albert Michałówka
6 Kałaska Dominik Michałówka
7 Duchna Jakub Michałówka
8 Pyrka Bartek Dąbrowa
9 Kaczyński Jan 5 Garwolin
10 Szostak Bartosz Michałówka
11 Tobiasz Antoni 1 Łaskarzew
12 Łukaszek Krystian Kępa Celejowska
13 Chlaśniak Paweł Kępa Celejowska
14 Czajka Kamil Pilczyn
15 Kuc Paweł Dąbrowa
16 ChmielakJakub Pilczyn
17 Olejnik Mateusz 1 Łaskarzew
18 Walęda Bartek Ruda Talubska
19 Ziółek Włodzimierz 5 Garwolin
20 Mikos Piotr Borowie
21 Latuszek Jakub Ruda Talubska
22 Szczypek Patryk 1 Łaskarzew
23 Guba Kamil Ruda Talubska
24 Bąk Mateusz 5 Garwolin
25 Piskorz Bartek Ruda Talubska
26 Kuźnia Bartek Kępa Celejowska
27 Olejnik Bartosz Dąbrowa
28 Stępnicki Jakub Michałówka
29 Grabowiec Grzegorz 1 Łaskarzew
30 Głaszczka Krzysztof Krzywda
31 Walicki Dominik 1 Łaskarzew
32 Świątek Wiktor Borowie
33 Olko Mikołaj Borowie
Chłopcy - Dystans 1000 m. 2002r
1 Syga Patryk Michałówka
2 Babik Przemysław Sokół
3 Wilczek Karol Ruda Talubska
4 Białecki Szymon Pilawa
5 Jałocki Jakub Parysów
6 Galas Filip 5 Garwolin
7 Krzyśpiak Filip 5 Garwolin
8 Rękawek Patryk Ruda Talubska
9 Kaliński Kacper 2 Garwolin
10 Miszta Sebastian Miastków
11 Błachnio Dominik 5 Garwolin
12 Głowala Wojtek Sokół
13 Sikora Mateusz Dąbrowa
14 Piórczyński Karol Stefanów
15 Gładysz Patryk Ruda Talubska
16 Kisiel Jakub Ruda Talubska
17 Brych Kacper 2 Garwolin
18 Migas Mikołaj 2 Garwolin
19 Narojczyk Grzegorz 1 Łaskarzew
20 Bogusz Kamil Unin
21 Kargol Sebastian Izdebno
22 Wysokiński Konrad Michałówka
23 Sikora Jakub Borowie
24 Rosa Jakub Miastków
25 Lipski Bartosz Unin
26 Oborski Jakub Pilawa
27 Wiśniewski Łukasz Michałówka
28 Przybysz Dominik Wilkowyja
29 Janisiewicz Jakub Izdebno
30 Wyglądała Eryk 5 Garwolin
31 Czubrzyński Patryk Michałówka
32 Tobiasz Robert 1 Łaskarzew
33 Ponceleusz Maciej Miastków
34 Całka Dominik Ruda Talubska
35 Filiks Piotr 1 Łaskarzew
36 Jeznacki Adrian Pilczyn
37 Suchecki Jeremi Kępa Celejowska
38 Błachnio Grzegorz Miastków
39 Tudek Przemysław Borowie
40 Wójcik Igor Gończyce
41 Grzegrzółka Jakub Kępa Celejowska
42 Kasperczyk Dawid Gończyce
43 Dziubak Mateusz Gończyce
44 Dziubak Jakub Gończyce
45 Niedzwiecki Jakub ????
Chłopcy - Dystans 1000 m. 2001r
1 Głodek Bartłomiej 5 Garwolin
2 Szulc Szymon 5 Garwolin
3 Głodek Jakub 5 Garwolin
4 Szymborski Karol Izdebno
5 Kołodziejek Dawid Borowie
6 Łuczak Marcin Michałówka
7 Gawruś Jakub Miastków
8 Kosmala Arkadiusz Sokół
9 Kowalski Dawid Ruda Talubska
10 Zalewski Kacper 2 Garwolin
11 Jedynak Kacper Parysów
12 Przybysz Miłosz Unin
13 Szewczyk Krzysztof Gończyce
14 Talar Mateusz Michałówka
15 Brzostowski Jakub 1 Łaskarzew
16 Pałdyna Jakub Borowie
17 Zalewski Michał 2 Garwolin
18 Poszytek Kacper Michałówka
19 Borkowski Bartek Miastków
20 Kapusta Szymon Pilawa
21 Borowy Patryk 5 Garwolin
22 Szostak Kacper Miastków
23 Śliński Roman Miastków
24 Piętka Damian Parysów
25 Głaszczka Arkadiusz Wilkowyja
26 Krawczyk Kacper Pilczyn
27 Jonczak Kacper 5 Garwolin
28 Serej Karol Unin
29 Dąbrowski Albert Wilkowyja
30 Hys Łukasz Dąbrowa
31 Brzostowski Patryk 1 Łaskarzew
32 Paziewski Mikołaj Pilczyn
33 Domarecki Piotr Michałówka
34 Brzeżnicki Dawid Michałówka
35 Grudzień Arkadiusz Pilczyn
36 Głowacki Mateusz Wilkowyja
37 Bogusz Kamil 2 Garwolin
38 Krawczyk Michał 1 Łaskarzew
39 Poręba Mateusz 1 Łaskarzew
40 Odziemczyk Przemysław Borowie
41 Żuraw Michał Kępa Celejowska
42 Dudek Sylwester Kępa Celejowska
43 Wojda Kamil Stefanów
44 Figielski Dominik 1 Łaskarzew
45 Jabłoński Patryk Pilczyn
46 Konder Bartłomiej 2 Garwolin
47 Ciara Michał Kępa Celejowska
48 Sekuła Przemysław 2 Garwolin
49 Kołnirzak Konrad Kępa Celejowska