Chlopcy

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

Zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej.

Wyniki półfinałów:

GR A

1. Trojanów

2. Powiatowe

3. 2 Garwolin

4. Górzno

 

GR B

1. Życzyn

2. Michałówka

3. Korytnica


Wyniki finału gimnazjum w kategorii dziewcząt:

1. Trojanów /opiekun Dariusz Prządka/ - awans

2. Życzyn /opiekun Krzysztof Kostyra/

3. Powiatowe /opiekun Zofia Lenicka/

4. Michałówka


Piłka Nożna : Ilustracja Cartoon Dziewczyna grać w piłkę nożną

KOLEJNOŚĆ W POSZCZEGÓLNYCH FAZACH ROZGRYWEK


ELIMINACJE

Gr. A                                     Gr. B                                         Gr. C

1. Trąbki - awans                 1. Trojanów - awans                  1. Ruda Talubska - awans

2. Pilawa -awans                 2. Borowie - awans                    2. Pilczyn - awans

3. Górzno                                    3. Miastków

4. Korytnica

 

FINAŁ POWIATU


  1. Gim.Trojanów - opiekun Dariusz Prządka - awans do regionu
  2. Gim. Trąbki - opiekun Halina Ciesielska - awans do regionu
  3. Gim. Borowie - opiekun Nina Kurek
  4. Gim. Pilawa
  5. Gim. Pilczyn, Gim. Ruda Talubska

Relay Baton : Baton sztafeta lud przekaza? pa?eczk? do innych

 

1.PG Żelechów I zesp.

2.PG Miastków

3.PG Powiatowe Garwolin

4.PG Żelechów II zesp.

5.PG Ruda Talubska

6.PG Gończyce

Cross-country Races : Running Women Abstract

Dziweczęta-dystans1000m-rocz.2000
1. Gałązka Karolina Wola Rębkowska
2. Mika Karolina Miastków Kościelny
3. Miśkurka Weronika Gończyce
4. Emilia Rybicka Ruda Talubska
5. Szczygielska Olga Miastków Kościelny
6. Kępka Maria Powiatowe Garwolin
7. Natalia Latuszek Ruda Talubska
8. Pawłowska Izabela Unin
9. GawryśWeronika Powiatowe Gimnazjum Garwolin
10. Kurach Ewelina Wilga
11. Różycka  Joanna 5 Garwolin
12. Mikos Wiktoria Michałówka
13. Karczmarczyk Agata Michałówka
14. Głowala Olga Ruda Talubska
15. Marciniuk Julia Wilga
16. Kopik Olga Stary Pilczyn
17. Górsak Gabriela Michałówka
18. Wojciechowska Natalia Powiatowe Gimnazjum Garwolin
19. Gawryś Wiktoria Powiatowe Gimnazjum Garwolin
20. Lis Weronika Borowie
21. Benicka Pola Michałówka
22. Mikulska Natalia Miastków Kościelny
23. Sokołowska Julia Powiatowe Gimnazjum Garwolin
24. Rosa Patrycja Borowie
25. Trela Sylwia Pilczyn
26. Mikos Karolina Borowie
27. Kornelniuk Aga Ruda Talubska
28. Kępka Agata Wilga
29. Gromuł Karolina Gończyce
30. Tobiasz Natalia Łaskarzew
31. Salamończyk Anna Miastków Kościelny
32. Woźnicka Kasia Powiatowe Garwolin
33. Rękawek Ola Powiatowe Garwolin
34. Czajka Monika Stary Pilczyn
35. Tobiasz Monika Stary Pilczyn
36. Fronczyk Paulina Ruda Talubska
37. Zadrożna Kinga Borowie
38. Jonczyk Joanna 2 Garwolin
Dziewczęta - dystans1000m-rocz. 1999
1. Latuszek Martyna Unin
2. Zając Katarzyna Górzno
3. Banaszek Sylwia Gończyce
4. Świder Katarzyna Łaskarzew
5. Salamończyk Patrycja Miastków Kościelny
6. Krawczyk M. Gończyce
7. Odziemczyk Ilona Miastków Kościelny
8. Skwarek Monika Żelechów
9. Osucha Marta Powiatowe Garwolin
10. Wawer Agnieszka Gończyce
11. Ptasińska Karolina Górzno
12. Kudlak Beata Borowie
13. Paziewska Żaneta Miastków Kościelny
14. Listpad Angelika Miastków Kościelny
15 Kisiel Paulina Stary Pilczyn
16 Latuszek Karolina Ruda Talubska
17 Kowalska Aleksandra Stary Pilczyn
18 Piotrowska Anna 2 G-lin
19 Orowiecka Małgorzata Stary Pilczyn
20 Rosłaniec Katarzyna G. Powiatowe G-lin
21 Paśnika Daria Łaskarzew nr. 1
22 Pałyska Izabela Wilga
23 Szykowna Serafina G. Powiatowe G-lin
24 Sobota Alicja G. Powiatowe G-lin
25 Siarkiewicz Natalia Stary Pilczyn
26 Bogusz Natalia G. Powiatowe G-lin
27 Flak Paulina Gończyce
28 Bogucka Anna Wilga
29 Świeczak Dominika Ruda Talubska
30 Sekuła Paulina Łaskarzew nr. 1
31 Pawelec Patrycja Gończyce
Dziewczęta - dystans1000m-rocz. 1998
1 Szczegot Katarzyna Wola Rębkowska
2 Zielińska Maria Wola Rębkowska
3 Talarek Aleksandra Góżno
4 Myka Natalia Borowie
5 Salamończyk Klaudia Miastków Kościelny
6 Prządka Ewa Żelechów
7 Poświata Kinga Stary Piczyn
8 Salamończyk Karolina Miastków Kościelny
9 Bukowska Patrycja Stary Piczyn
10 Witkowska Katarzyna 2 G-lin
11 Ocep Joanna Górzno
12 Żak Aleksandra Łaskarzew nr. 1
13 Mucha Aleksandra Garwolin nr. 5
14 Matysek Iza Borowie
15 Kaczmarczyk Patrycja Borowie
16 Baran Michalina Miastków Kościelny
17 Kierkowska Weronika Garwolin nr. 5
18 Boratyńska Urszula Ruda Talubska
19 Rybicka Milena Łaskarzew nr. 1
20 Selach Sylwia Stary Piczyn
21 Urbańska Julia Garwolin nr. 5
22 Osiak Weronika Garwolin nr. 5
23 Kisiel Karolina Łaskarzew nr. 1