Chłopcy

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

Zakończyły się rozgrywki w piłce ręcznej.

Wyniki półfinałów:

GR A

1. 2 Garwolin

2. 5 Garwolin

3. Unin

 

GR B

1. Górzno

2. 2 Garwolin II

3. Michałówka


Wyniki finału gimnazjum w kategorii chłopców:

1. 2 Garwolin /opiekun Maciej  Zapałowski/ - awans

2. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/

3. 2 Garwolin II /opiekun Maciej  Zapałowski/

4. 5 Garwolin

 

 

 

Piłka Nożna : Dzieci Soccer mistrz z trofeum zwycięzcy postać z kreskówki

KOLEJNOŚĆ W POSZCZEGÓLNYCH FAZACH ROZGRYWEK PIŁKARSKICH SZÓSTEK

Rozgrywki grupowe:

Gr.A                                                       Gr.B

1. Michałówka - awans                    1. Wilga -awans

2. Powiatowe - awans                     2. 5 Garwolin - awans

3. Głosków

4. 1 Garwolin


Gr. C                                                       Gr. D

1. Ruda Talubska -awans                1. Pilawa - awans

2. Wola Rębkowska - awans           2. Podebłocie - awans

3. Pilczyn                                         3. Trojanów

4. Trąbki                                           4. 1 Łaskarzew

 

Gr. E                                                        Gr. F

1. Miastków - awans                        1. Korytnica - awans

2. Gończyce - awans                       2. 2 Garwolin - awans

3. Maciejowice                                  3. Borowie

4. Górzno

PÓŁFINAŁY

Gr. A1                                                      Gr. B1

1.Wilga - awans                                1. Ruda Talubska - awans

2. Powiatowe - awans                       2. 5 Garwolin - awans

3. Gończyce                                       3. Podebłocie

Pilawa                                                Miastków

5. Korytnica                                         5. Michałówka

Wola Rębkowska                                 2 Garwolin

 

FINAŁ POWIATU

  1. Gim. Ruda Talubska - opiekun Łukasz Biernacki- awans do regionu
  2. Gim. Powiatowe - opiekun Paweł Kowalski - awans do regioinu
  3. 5 Garwolin - opiekun Artur Kaczyński
  4. Gim. Wilga

Relay Baton : Baton sztafeta lud przekaza? pa?eczk? do innych

1.PG Ruda Talubska

2.PG Miastków

3.PG Żelechów

4.PG Stefanów

5.PG Wilga

6.PG Michałówka

 


Cross-country Races : illustration of a group of men Running in a cross country run Zdjęcie Seryjne

Chłopcy-dystans1500m-rocz.2000
1 Mikulski Paweł Unin
2 Ciara Mikołaj Wilga
3 Oszkiel Hubert Borowie
4 Gora Tomek Ruda Talubska
5 Konopacki Bartek Ruda Talubska
6 Rosek  Łukasz Garwolin nr 5
7 Koc Wojciech Wilga
8 Górski Jan Michałówka
9 Syga Przemek Michałówka
10 Nogal Kacper Wilga
11 Filaber Dawid Miastków
12 Kościerza Adam Pilczyn
13 Tobiarz Bartek Łaskarzew nr. 1
14 Wysocki Kacper Michałówka
15 Kalarczyk Sebastian Pilczyn
16 Zawadka Damian Michałówka
17 Piętka Hubert Wilga
18 Ducki Michał Miastków
19 Kisiel Adam Ruda Talubska
20 Woźniak Patryk Gończyce
21 Soszka Dominik Miastków
22 Michalik Michał Borowie
23 Wasążnik Paweł Borowie
24 Gajewski Jakub G. Powiatowe Garwolin
25 Duda Kacper Unin
26 Grzywacz Mateusz Wilga
27 Jakubowski Jakub Miastków
28 Walenda Damian Ruda Talubska
29 Mikulski Dominik 5 Garwolin
30 Domański Kacper Unin
31 Szczypek Jakub Ruda Talubska
32 Poszytek Daniel Michałówka
33 Zowczak Tomasz 5 Garwolin
34 Żak Bartłomiej G. Powiatowe Garwolin
35 Chabrowski Michał G. Powiatowe Garwolin
36 Zawadka Dawid G. Powiatowe Garwolin
37 Graff Bartosz Borowie
38 Półtorak Piotr Pilczyn
Chłopcy - Dystans 1000 m. 1999r
1 Żochowski Jan 2 Garwolin
2 Rękawek Bartłomiej 2 Garwolin
3 Paduch Rafał Miastków
4 Grzyb Paweł Miastków
5 Migas Wojciech Wola Rębkowska
6 Pleskot Albert Miastków
7 Kowalski Mikołaj 5 Garwolin
8 Gora Mateusz Ruda Talubska
9 Głaszczka Szymon Miastków
10 Kowalczyk Paweł Wilga
11 Zięcina Patryk Pilczyn
12 Migas Daniel Unin
13 Parzyszek Karol Ruda Talubska
14 Zamojski Michał 1 Łaskarzew
15 Choim Mariusz Pilczyn
16 Wojda Konrad G.Powiatowe Żelechów
17 Piłka Michał 5 Garwolin
18 Zowczak Szymon P.Garwolin
19 Ziomek Kacper P.Garwolin
20 Mikulski Jakub Unin
21 Jończak Wojciech 5 Garwolin
22 Ciupak Kamil 5 Garwolin
23 Witk Kacper Michałówka
24 Jaroń Przemysław Borowie
25 Mikulski Bartłomiej Powiatowe Garwolin
26 Parzyszek Maciej Ruda Talubska
27 Majewski Mateusz 2 Garwolin
28 Mikulski Kacper 2 Garwolin
29 Wojciechowski Piotr Powiatowe Garwolin
30 Sionek Przemysław 1 Łaskarzew
31 Wawer Stanisław Michałówka
32 Proczka Maciej Borowie
33 Miszta Kamil Borowie
Chłopcy - Dystans 1000 m. 1998r
1 Przybysz Bartosz KLO Garwolin
2 Samulak Dawid 5 Garwolin
3 Lada Kamil Miastków
4 Lada Damian Miastków
5 Kowalski Daniel Pilczyn
6 Piórczyński Damian Stefanów
7 Sionek Arek 1 Łaskarzew
8 Grudniak Przemek 2 Garwolin
9 Śliński Piotr Miastków
10 Rosłaniec Rafał Ruda Talubska
11 Rękawek Dominik Ruda Talubska
12 Misiak Maciej Pilczyn
13 Krzyśpiak Rafał 5 Garwolin
14 Kołodziejczyk Arkadiusz 5 Garwolin
15 Tkaczyk Michał Wola Rębkowska
16 Wojdyga Paweł G. Powiatowe
17 Przybysz Paweł Wola Rębkowska
18 Winiek Artur Wilga
19 Koziński Jakub Unin
20 Skorupa Cezary 2 Garwolin
21 Kęsik Kacper 2 Garwolin
22 Głaszczka Radosław Wilga
23 Świętulski Dawid Borowie
24 Woźniak Kamil Wilga
25 Korycki Krzysztof Wilga
26 Rucki Kamil 2 Garwolin
27 Kot Przemysław Michałówka
28 Jaworski Seweryn Powiatowe Żelechów
29 Jasiński Jakub 1 Łaskarzew
30 Masny Mateusz Powiatowe Garwolin
31 Poiołek Adrian Miastków
31 Gasek Kacper Borowie
32 Kargol Patryk Pilczyn
33 Kurach Dawid Pilczyn
34 Gromacki Mateusz 1 Łaskarzew
35 Łukaszczyk Jakub 1 Łaskarzew
36 Kaczmarek Mariusz 2 Garwolin
37 Gawryś Mateusz Borowie
38 Prusiński Kacper Borowie
39 Rosa Emil Borowie