Aktualności

Motion Games : Abstrakcyjne sportu t?a. Ilustracja z Ball dla projektu.

Wyniki finału w kategorii dziewcząt:

1. KLO Garwolin /opiekun Jarosław Kargol/

2. LO Garwolin /opiekun Dariusz Kowal/

3. ZSP 1 Garwolin /opiekun Marek Łoniewski/

4. ZSP Sobolew /opiekun Izabela Wiśniewska/

 

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

Wyniki finału piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt /24.03.2014 r. Sobolew/:

1. ZSP Sobolew /opiekun Iwona Urawska/

2. LO Garwolin /opiekun Łukasz Zawadzki/

3. ZSP 1 Garwolin /opiekun Edyta Filaber/

 

Wyniki finału w kategorii chłopców /Miętne,10.04.2014r./ :

1. Katolickie LO w Garwolinie – /opiekun Jakub Sokołowski/,

2. ZSP nr 1 w Garwolinie – /opiekun Piotr Mucha/,

3. ZSP nr 2 w Garwolinie – /opiekun Wojciech Kaczyński/,

 

4. ZSR w Miętnem – /opiekun Dariusz Parzyszek/.

 

piłka nożna halowa : Bangkok, Tajlandia - 24 sierpnia: Unidentified graczem Mecz towarzyski Futsal między Tajlandią VS Hiszpanii w Nimibutr Stadium sierpnia 24,2012 w Bangkoku w Tajlandii.

Za nami finały piłki nożnej halowej w Sobolewie.

Wyniki finału szkół podstawowych /Sobolew 13.03.2014 r./:

1. SP 5 Garwolin/opiekun Bogdan Brzeźnicki/

2. SP Pilawa /opiekun Janusz Turek/

3. SP 2 Garwolin /opiekun Dariusz Kasprzak/

4. SP Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski/

Wyniki finału gimnazjów /Sobolew 14.03.2014 r./:

1. Gim.Pilawa /opiekun Marek Zieliński/

2. Gim. 5 Garwolin /opiekun Karol Zawadka/

3. Gim. Żelechów /opiekun Tomasz Gugała/

4. Gim.Sobolew /opiekun Piotr Szymański/

 

 : futsal stary s?d sport stadion kryty Zdjęcie Seryjne

Rozpoczęły się powiatowe rozgrywki w piłce nożnej halowej.

Wyniki finału Szkół Ponadgimnazjalnych/Sobolew, 14.02.2014 r./:

1. ZSP 1 Garwolin  op. Piotrowski Konrad

2. ZSP Sobolew     op. Artur Chmielak

3. ZSP 2 Garwolin  op. Talarek Tomasz

Wyniki w rozwinięciu:

 : Obraz Kobieta siatkarz Diving na siatkówce

Rozpoczęły się rozgrywki w piłkę siatkową.

Wyniki finału w mini siatkówce dziewcząt /17.03.2014 r.Sobolew/:

1. SP Żelechów I/opiekun Łukasz Bogusz/ - awans do regionu

2. SP Gończyce /opiekun Ireneusz Kalbarczyk/ - awans do regionu

3. SP Sobolew /opiekun Tomasz Wicha/

4. SP Pilczyn /opiekun Sławomir Tudek/

Wyniki finału w mini siatkówce chłopców/06.02.2014 r. Garwolin/:

1. SP 1 Garwolin/opiekun Jakub Sokołowski/ - awans do regionu

2. SP2 Garwolin /opiekun Bartek Soszka/ - awans do regionu

3. SP Unin /opiekun Zbyszek Mętrak/

4. SP Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/

Wyniki finału w kategorii gimnazjum dziewcząt/13.02.2014 r. Gończyce/:

1. Gim. Unin /opiekun Mirosław Mętrak/ - awans do regionu

2. Gim. Sobolew I/opiekun Sławomir Zadrożny/ - awans do regionu

3. Gim. Gończyce /opiekun Ireneusz Kalbarczyk/

4. Gim. Sobolew II /opiekun Piotr Szymański/

Wyniki finału w kategorii gimnazjum chłopców/17.03.2014 r. Unin/:

1. Gim. Unin /opiekun Mirosław Mętrak/ - awans do regionu

2. Gim. Powiatowe /opiejun AndrzejFrąckiewicz/ - awans do regionu

3. Gim. 2 Garwolin /opiekun Maciej Zapałowski/

4.Gim. Podebłocie /opiekun Tomasz Tywanek/

 : czas jest pieniędzy monet i zegara makra concet

Uchwałą Zarządu z dnia 28.01.2014 r. ustalono wysokość składek członkowskich za rok 2014 dla szkół uczestniczących we współzawodnictwie sportowym PSZS Garwolin w następujących wysokościach:

- Szkoły i Zespoły Szkół do 100 uczniów                 - 100 zł.

- Szkoły i Zespoły Szkół od 101 do 500 uczniów      - 200 zł.

- Szkoły i Zespoły Szkół powyżej 500 uczniów        - 300 zł.

Powyższą kwotę należy wpłacić na konto PSZS Garwolin w terminie do 15 marca 2014r.

Nieopłacenie składki w powyższym terminie spowoduje wykluczenie Szkoły z rozgrywek PSZS Garwolin, PSZS Siedlce i SZS Warszawa do momentu opłacenia składki.

Informacja ta zostanie rozesłana drogą mailową do każdej szkoły  będącej członkiem PSZS w Garwolinie.

ZARZĄD PSZS GARWOLIN

Swimming : Basen z krystalicznie czyste wody i oznaczenia. Nikt.

W dniu 11.02.2014 r. na pływalni Garwolanka odbyły się  Powiatowe  indywidualne i sztafetowe zawody w pływaniu dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie dziękujemy CSiK w Garwolinie za udostępnienie obiektu oraz wszystkim nauczycielom i ratownikom, którzy przeprowadzili zawody. Gratulujemy zawodnikom i Trenerom.

O zawodach w mediach: tu i  tu

Wyniki w rozwinięciu.

 

Za nami finałowe rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym na hali w Sobolewie/15-16.01.2014/.

Wyniki finału szkół podstawowych w kategorii dziewcząt z 5 zespołów:

1. SP Puznówka II - opiekun Joanna Piętka - awans do regionu

2. SP Puznówka I - opiekun Joanna Piętka - awans do regionu

3. SP Dąbrowa - opiekun Tomasz Kowalski - awans do regionu

 

Wyniki finału szkół podstawowych w kategorii chłopców z 7 zespołów:

1. SP Podebłocie - opiekun Tomasz Tywanek - awans do regionu

2. SP Dąbrowa - opiekun Tomasz Kowalski - awans do regionu

3. SP Sobolew - opiekun Mirosław Śliz

 

Wyniki finału gimnazjum w kategorii dziewcząt z 5 zespołów:

1. Gim. Trąbki - opiekun Halina Ciesielska - awans do regionu

2. Gim. Żelechów - opiekun Tomasz Gugała - awans do regionu

3. Gim. Sobolew - opiekun Mirosław Śliz - awans do regionu

 

Wyniki finału gimnazjum w kategorii chłopców z 19 zespołów:

1. Gim. Sobolew - opiekun Mirosław Śliz - awans do regionu

2. Gim. Podebłocie - opiekun Tomasz Tywanek - awans do regionu

3. Gim. Górzno - opiekun Cezary Krzyśpiak

Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach regionalnych.

O zawodach w mediach:

http://egarwolin.pl/index.php/sport/6385-poznalimy-druynowych-mistrzow-powiatu

 

Motion Games : Abstrakcyjne sportu t?a. Ilustracja z Ball dla projektu. ZAKOŃCZYŁY się już rozgrywki w koszykówkę.

Wyniki finału Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt /Garwolin 18.12.2013/:

1. SP 1 Garwolin II /opiekun Grzegorz Głowacki/ - awans do regionu

2. SP 1 Garwolin I /opiekun Jadwiga Sienkiewicz/

3. SP Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

Wyniki finału Szkół Podstawowych w kategorii chłopców /Garwolin 18.12.2013/:

1.SP 2 Garwolin /opiekun Bartosz Soszka/ - awans do regionu

2.SP Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski/

3.SP Pilawa /opiekun Janusz Turek/

4.SP Dąbrowa /opiekun Tomasz Kowalski/

O zawodach: http://www.wirtualnygarwolin.pl/archwium-sportu/4134-znamy-mistrzow-powiatu-w-koszykowke

http://egarwolin.pl/index.php/sport/6255-garwoliskie-szkoy-najlepsze-pod-koszem

Wyniki finału Gimnazjum w kategorii dziewcząt /Pilawa 10.01.2014/ :

1.Gim. Pilawa /opiekun Barbara Zielińska/-awans do regionu

2.Gim. Życzyn /opiekun Krzysztof Kostyra/

3.Gim. 2 Garwolin/opiekun Edyta Afrykańska/

4.Gim. Katolik /opiekun Jarosław Kargol/

Wyniki finału Gimnazjum w kategorii chłopców/Garwolin 04.02.2014/:

1. Gim. 2 Garwolin /opiekun Bartosz Soszka/ - awans do regionu

2. Gim. 5 Garwolin /opiekun Dariusz Kowal/

3. Gim. Pilawa /opiekun Marek Zieliński/

4. Gim. Wola Rębkowska /opiekun Cezary Jóźwicki/

O zawodacch: http://www.wirtualnygarwolin.pl/archwium-sportu/4343-dwojka-najlepsza-pod-koszem

 

 

 

Motion Games : Pi?kna m?oda kobieta gry gra w klasy z czerwon? sukni?W finałowym turnieju gier i zabaw ruchowych "O Puchar Pięciu Milionów", który odbył się 05.12.2013 r. na hali w Sobolewie spotkały się trzy szkoły podstawowe. Po zaciętych zmaganiach uczniów klas I-VI końcowa kolejność przedstawia się następująco:

  1. SP Parysów /opiekunowie Joanna Sobkowicz i Witold Wawer/
  2. SP Górzno /opiekunowie Andrzej Kozłowski i Barbara Zając/
  3. SP Sobolew /opiekunowie Tomasz Wicha i Andrzej Goliszewski/