Aktualności

Znalezione obrazy dla zapytania SPOTKANIE OPŁATKOWE

WSZYSTKICH NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO POŁĄCZONEGO Z DZIELENIEM SIĘ OPŁATKIEM.

TERMIN SPOTKANIA:  16 GRUDNIA 2014  GODZ. 17.00  - ZESPÓŁ SZKÓŁ W UNINIE

KOLEŻANKI I KOLEDZY  CHĘTNI DO UCZESTNICTWA  W SPOTKANIU PROSZENI SĄ O POTWIERDZENIE UDZIAŁU U PRZEWODNICZĄCEGO  ZARZĄDU DO 9 GRUDNIA. SPRAWA BARDZO WAŻNA POTRZEBNA W ORGANIZACJI SPOTKANIA.

ZARZĄD PSZS GARWOLIN

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

Zakończyliśmy rozgrywki w piłkę reczną.

Półfinały - Ginnazjum dziewczęta

GR. A   1. 2 Garwolin 2. Górzno 3. Powiatowe Garwolin 4. Michałówka

GR. B   1. Życzyn  2. Sobolew  3. Korytnica

FINAŁ  2 Garwolin  17.11.2014 r.  godz. 10.00

2 Garwolin - Sobolew    3-4

Życzyn - Górzno          4-6

Mecz o III miejsce:

2 Garwolin-Życzyn        19-11

Mecz o I miejsce:

Sobolew - Górzno          5-3

KOLEJNOŚĆ:

1. Sobolew /opiekun Piotr Szymański/ - awans do regionu

2. Górzno /opiekun Agnieszka Latuszek/

3. 2 Garwolin /opiekun Edyta Afrykańska/

4. Życzyn /Krzysztof Kostyra/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Półfinały - Gimnazjum chłopcy

GR. A   1. 2 Garwolin I 2. 5 Garwolin  3. Michałówka

GR. B   1. 2 Garwolin II  2. Górzno  3. Sobolew

FINAŁ    2 Garwolin  07.11.2014 r.  godz. 9.00

2 Garwolin I - Górzno   30-16

2 Garwolin II - 5 Garwolin   33-8

Mecz o III miejsce:

5 Garwolin - Górzno    26-24

Mecz o I miejsce:

2 Garwolin I - 2 Garwolin II   25-29

KOLEJNOŚĆ

1. 2 Garwolin II /opiekun Maciej Zapałowski/ - awans do regionu

2. 2 Garwolin I /opiekun Maciej Zapałowski/

3. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/

4. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał - Szkoła Podstawowa - chłopcy /Pilawa   05.11.2014 r.  godz. 10.00/

5 Garwolin - Michałówka  11-6

Górzno - Pilawa  9-4

5 Garwolin - Pilawa  15-6

Michałówka - Górzno  6-12

5 Garwolin - Górzno  4-10

Michałowka - Pilawa 11-8

KOLEJNOŚĆ

1. Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/ - awans do regionu

2. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/

3. Michałówka /opiekun Stefan Kiczko/

4. Pilawa /opiekun Janusz Turek/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał - Szkoła Podstawowa - dziewczęta /Pilawa    14.11.2014 r.  godz. 9.00/

 

 

X

Sobolew

Pilawa

Michałówka

Górzno

Życzyn

PKT

bramki

1.

Sobolew

X

11-2

16-1

21-5

17-1

8

65-9

2.

Pilawa

2-11

X

3-0

9-2

10-0

6

24-13

3.

Michałówka

1-16

0-3

X

9-4

0-1

2

10-24

4.

Górzno

5-21

2-9

4-9

X

8-3

2

19-42

5.

Życzyn

1-17

0-10

1-0

3-8

X

2

5-35

Kolejność:

1. Sobolew /opiekun Justyna Baduchowska/- awans do regionu

2. Pilawa /opiekun Katarzyna Karczmarczyk/

3. Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

4. Górzno /opiekun Barbara Zając/

5. Życzyn /opiekun Krzysztof Kostyra/

 

kalendarz : Bliska stronę kalendarza

W zakładce "kalendarze imprez" znajdują się aktualne terminarze na rok szkolny 2014/2015.

Przypominamy o obowiązku gospodarza informowania o terminie rozgrywek zainteresowanych szkół i  PSZS w Garwolinie telefonicznie lub mailowo.

Zarząd  PSZS w Garwolinie

Sztafetowe Biegi Przełajowe/Miętne 10.10.2014 r./ - Wyniki

Szkoła Podstawowa  - dziewczęta

1. Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/ - awans do regionu

2. Żelechów /opiekun Paweł Kępka/ - awans do regionu

3. Unin /opiekun Magda Mikulska/

4. Parysów

5. Górzno

Szkoła Podstawowa  - chłopcy

1. Żelechów /opiekun Rodak Przemysław/ - awans do regionu

2. Parysów /opiekun Wawer Witold/ - awans do regionu

3. Michałówka /opiekun Kiczko Stefan/

4. Górzno

5. Ruda Talubska

Gimnazjum - dziewczęta

1. Miastków /opiekun Król Daniel/ - awans do regionu

2. Górzno /opiekun Latuszek Agnieszka/ - awans do regionu

3. Powiatowe Garwolin /opiekun Lenicka Zofia/

4. Żelechów

5. Gończyce

6. Wilga

Gimnazjum - chłopcy

1. Żelechów /opiekun Gugała Tomasz/ - awans do regionu

2. Miastków /opiekun Woder Olaf/ - awans do regionu

3. Pilawa /opiekun Zieliński Marek/

4. Wilga

5. Ruda Talubska

6. Gończyce

7. Sobolew

piłka nożna : Stare piÅ‚ki nożnej na rogu prawdziwe trawiaste boisko, gotowy do gry

Wyniki finałów piłki nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych /Miętne, 11.06.2014/:

1. ZSR Miętne        /opiekun Dariusz Parzyszek/
2. ZSP 1 Garwolin /opiekun Konrad Piotrowski/
3.  LO Garwolin      /opiekun Paweł Kowalski/

 

zbijak  : plakat dwa ognie Ilustracja

Wyniki zawodów w dwa ognie usportowione, które odbyły się w Szkole Powstawowej w Parysowie.

10.06.2014 r.  - dziewczęta

1. Parysów I op.Joanna Sobkowicz
2. Borowie op.Joanna Duda
3. Parysów II op.Joanna Sobkowicz
4. Głosków op. Marcin Możdżonek
5. Łaskarzew 1 II op. Justyna Rudka
6  Łaskarzew 1 I op.Paweł Freliszka


12.06.2014 r. - chłopcy

1. Parysów II op. Witold Wawer
2. Parysów I op. Witold Wawer
3. Wola Starogrodzka op. Elwira Antosiewicz Osińska
4. Głosków op. Marcin Możdżonek
5. Łaskarzew 1 II op. Justyna Rudka
6. Łaskarzew 1 I op. Paweł Freliszka
7. Górzno op. Andrzej Kozłowski
8. Borowie op. Joanna Duda

Na stadionie ZSP 2 w Garwolinie /13.05.2014 r./odbyła siępowiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce.

Wynikiw rozwinięciu.

BIEŻNIA : Zamknij się numery na czerwonym toru jazdy. Zdjęcie Seryjne

Wyniki zawodów w czwórboju lekkoatletycznym /Sobolew, 08.05.2014 r./

Dziewczęta:

1. SP Kępa Celejowska /opiekun Ewa Szczepańska/

2. SP 5 Garwolin  /opiekun Artur Kaczyński/

3. SP Sobolew /opiekun Justyna Baduchowska-Tomasz Wicha/

 

Chłopcy:

1. SP 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/

2. SP Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski-Mirosław Śliz/

3. SP Maciejowice /opiekun Wiktor Sierański/

piłka nożna : Boisko piÅ‚karskie Zdjęcie SeryjnePo raz pierwszy w historii powiatu w rozgrywkach piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych zagrały dziewczęta. W finałowych zmaganiach, które odbyły się 24.04.2014 r. w Miętnem padły następujące wyniki:

1. LO Żelechów /opiekun Joanna Włodarczyk/

2. ZSP Sobolew /opiekun Artur Chmielak/

3. ZSR Miętne /opiekun Waldemar Makowski/

4. ZSP Żelechów

Rekacja z zawodów na: www.egarwolin.pl

 : Obraz Kobieta siatkarz Diving na siatkówce

Za nami finałowe rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt /Garwolin ZSZ 1, 04.04.2014 r./

1. ZSP Sobolew   / op. Artur Chmielak/

2. LO Żelechów    /op. Joanna Włodarczyk/

3. ZSP 1 Garwolin  / op. Mariusz Mikulski/

. LO Garwolin     /op. Zofia Lennicka/

relacja na egarwolin.pl

 

Za nami finałowe rozgrywki w piłkę siatkową chłopców /Garwolin ZSZ 2, 15.04.2014 r./

 

1. ZSP 2 Garwolin /opiekun Edmund Kopyść/

2. ZSP 1 Garwolin /opiekun Sławomir Miernicki/

3. LO Garwolin /opiekun Andrzej Frąckiewicz/

4. ZSO Żelechów /opiekun Tomasz Odziemczyk/1.