Aktualności

Motion Games : Abstrakcyjne sportu t?a. Ilustracja z Ball dla projektu.

FINAŁ POWIATU DZIEWCZĄT - GARWOLIN 21.04.2015 r.

1. LO Katolickie - opiekun Jarosław Kargol

2. ZSP Sobolew - opiekun Izabela Wiśniewska

3. ZSP 1 Garwolin - opiekun Marek Łoniewski

 

FINAŁ POWIATU CHŁOPCÓW - GARWOLIN 15.04.2015 r.

1. ZSP2 Garwolin - opiekun Piotr Witek

2. LO Sobolew - opiekun Izabela Wiśniewska

3. LO Żelechów - opiekun Andrzej Głodek/

4. ZSP1 Garwolin - opiekun Tomasz Turek

5. LO Garwolin

więcej

 : Obraz Kobieta siatkarz Diving na siatkówce

FINAŁ POWIATU DZIEWCZĄT- SOBOLEW 13.03.2015 r.

1. ZSP SOBOLEW /opiekun Artur Chmielak/

2. ZSP 1 GARWOLIN /opiekun Mariusz Mikulski/

3. LO ŻELECHÓW / opiekun Joanna Włodarczyk/

4. LO GARWOLIN /opiekun Zofia Lenicka/

 

FINAŁ POWIATU CHŁOPCÓW - GARWOLIN

 

Znalezione obrazy dla zapytania SPORTY

NAUCZYCIELI ODPOWIADAJĄCYCH ZA ORGANIZACJĘ FINAŁÓW

POWIATOWYCH IGRZYSK SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

PROSZĘ O ZGŁASZANIE TERMINU FINAŁU Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.


PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU ANDRZEJ GOLISZEWSKI

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 : Obraz Kobieta siatkarz Diving na siatkówce

Wyniki zawodów w piłkę siatkową

 

Finał Szkół Podstawowych - chłopcy - 1  Garwolin - 13.03.2015 r.

1. 1 Garwolin (opiekun Jakub Sokołowski) - awans do regionu

2.  Górzno (opiekun Andrzej Kozłowski) - awans do regionu

3.  2 Garwolin (opiekun Bartosz Soszka)  - awans do regionu

4.  Unin (opiekun Zbigniew Mętrak)

więcej

Finał Szkół Podstawowych - dziewczęta - ZS Żelechów - 12.03.2015 r.

1.SP Górzno (opiekun Barbara Zając) - awans do regionu

2.SP Gończyce (opiekun Ireneusz Kalbarczyk) - awans do regionu

3.SP Żelechów (opiekun Paweł Kępka i Michał Bogusz)

4.SP Unin (opiekun Magdalena Mikulska)

więcej


Finał Szkół Podstawowych - chłopcy - 1 Garwolin - 13.03.2015 r.

1.  1 Garwolin (opiekun Jakub Sokołowski) - awans do regionu

2.  Górzno (opiekun Andrzej Kozłowski) - awans do regionu

3.  2 Garwolin (opiekun Bartosz Soszka) - awans do regionu

4.  Unin (opiekun Zbigniew Mętrak)

Więcej


Finał Gimnazjum - dziewczęta - Unin - 06.03.2015 r.

1. Żelechów /opiekun Michał Bogusz/ - awans do regionu

2. Sobolew /opiekun Piotr Szymański/ - awans do regionu

3. Unun /opiekun Mirosław Mętrak/

4. Gończyce /opiekun Ireneusz Kalbarczyk/

więcej


Finał Gimnazjum - chłopcy - Powiatowe Garwolin - 05.03.2015 r.

1. Powiatowe Garwolin/opiekun Andrzej Frąckiewicz/ - awans do regionu
2. 2 Garwolin /opiekun Maciej Zapałowski/ - awans do regionu
3. Podebłocie /opiekun Tomasz Tywanek/
4. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/

Floorball : Kij unihokej srebrny i bia?y ball

Finał powiatu chłopców Gimnazjum /Miastków, 16.02.2015 r./

1. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/ - awans do regionu

2. Ruda Talubska /opiekun Łukasz Biernacki/ - awans do regionu

3. 5 Garwolin II /opiekun Bogdan Brzeźnicki/

4. Miastków /opiekun Sławomir Kot/

5. Miastków II /opiekun Sławomir Kot/

 

Finał powiatu dziewcząt Gimnazjum /Borowie, 25.02.2015 r./

1. Miastków I /opiekun Daniel Król/ - awans do regionu

2. Ruda Talubska /opiekun Irmina Krulikowska/ - awans do regionu

3. Miastków II /opiekun Daniel Król/

4. 5 Garwolin /opiekun Artur Kaczyński/

5. Powiatowe Garwolin /opiekun Zofia Lenicka/


Finał powiatu dziewcząt Szkół podstawowych /Rębków, 09.02.2015 r./

1. Kępa Celejowska /opiekun Ewa Szczepańska / - awans do regionu

2. Rębków /opiekun Piotr Szostak/ - awans do regionu

3. Ruda Talubska /opiekun Paweł Żak/ - awans do regionu

4. Wilkowyja /opiekun Włodzimierz Jarzyna/


Finał powiatu chłopców Szkół Podstawowych /Ruda Talubska, 12.02.2015 r./

1. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/ - awans do regionu

2. Rębków /opiekun Piotr Szostak/ - awans do regionu

3. Ruda Talubska /opiekun Paweł Żak/

4. Wilkowyja /opiekun Włodzimierz Jarzyna/


Przed nami ostatnie zawody w Tenisie Stołowym Drużynowym

24.02.2015 r. - SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - DZIEWCZĘTA - LO ŻELECHÓW

1. ZSP Garwolin /opiekun Marek Łoniewski/ - awans do regionu

2. LO Żelechów /opiekun Konrad Owczarczyk/ - awans do regionu

3. LO I Garwolin /opiekun Paweł Kowalski/

4. LO II Garwolin /opiekun Paweł Kowalski/


04.03.2015 r. - SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - CHŁOPCY - godz. 9.00 - ZSP ŻELECHÓW

1. ZSP Żelechów /opiekun Głębicki Grzegorz/ - awans do regionu

2. ZSP 2 Garwolin /opiekun Robert Barański/ - awans do regionu

3. LO Żelechów /opiekun Konrad Owczarczyk/

4. ZSP II Żelechów /opiekun Głębicki Grzegorz/

 

12.02.2015 r. - GIMNAZJUM -  Hala Sobolew

DZIEWCZĘTA:

1. Trąbki /opiekun Tomasz Kujda/ - awans do regionu

2. Żelechów /opiekun Tomasz Gugała/ - awans do regionu/

3. Sobolew /Mirosław Śliz - Krzysztof Łapacz/

4. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/

CHŁOPCY

1. Podebłocie /opiekun Tomasz Tywanek/ - awans do regionu

2. Soolew /Mirosław Śliz - Krzysztof Łapacz/ - awans do regionu

3. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/

4. Korytnica /opiekun Krystyna Zalech/


13.02.2015 r. - SZKOŁA PODSTAWOWA  - Hala SP Dąbrowa

DZIEWCZĘTA:

1. Dąbrowa II /opiekun Tomasz Kowalski/ - awans do regionu

2. Dąbrowa I /opiekun Tomasz Kowalski/ - awans do regionu

3. Gończyce /opiekun Artur Chudynko/

4. Sobolew /opiekun Mirosław Śliz/

CHŁOPCY:

1. Dąbrowa I /opiekun Tomasz Kowalski/ - awans do regionu

2. Podebłocie I /opiekun Tomasz Tywanek/ - awans do regionu

3. Dąbrowa II /opiekun Tomasz Kowalski/

4. Sobolew /opiekun Mirosław Śliz/

Swimming : Basen z krystalicznie czyste wody i oznaczenia. Nikt.

Wyniki zawodów dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych /Garwolanka 10.02.2015 r./

 

piłka nożna halowa : Bangkok, Tajlandia - 24 sierpnia: Unidentified graczem Mecz towarzyski Futsal między Tajlandią VS Hiszpanii w Nimibutr Stadium sierpnia 24,2012 w Bangkoku w Tajlandii.

 

WYNIKI FINAŁÓW  W PIŁKĘ NOŻNĄ NA HALI W SOBOLEWIE

ZAWODY KLAS PIERWSZYCH CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - 02.03.2015 r.

1. LO Garwolin      op. Dariusz Kowal

2. ZSP Sobolew        op. Artur Chmielak

3. ZSP 1 Garwolin    op. Konrad Piotrowski


Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców - 06.02.2015 r.

1. ZSP 1 Garwolin

2. ZSP Żelechów

3. ZSR Miętne

WIĘCEJ


Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt -13.02.2015 r.

1. LO Garwolin /opiekun Jadwiga Walenda/

2. ZSP Sobolew /opiekun Radosław Piotrowski/

3. ZSP 1 Garwolin /opiekun Konrad Piotrowski/

WIĘCEJ


Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w kategorii chłopców - 20.02.2015 r.

1. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/

2. Sobolew /opiekun Piotr Szymański/

3. Michałówka /opiekun Stefan Kiczko/

WIĘCEJ


Finał Mistrzostw Powiatu Gimnazjum w kategorii chłopców 23.02.2015 r.

1. Maciejowice /opiekun Robert Włodaczyk/

2. Powiatowe Garwolin /opiekun Paweł Kowalski/

3. 2 Garwolin /opiekun Dariusz Kasprzak - Michał Gontarz/

WIĘCEJ

 

Motion Games : Pi?kna m?oda kobieta gry gra w klasy z czerwon? sukni?

Wyniki zawodów 19.02.2015 r. - Hala Sobolew.

1. SP Parysów

2. SP Górzno

3. SP Sobolew

4. SP 2 Garwolin

5. SP Borowie

WIĘCEJ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Motion Games : Abstrakcyjne sportu t?a. Ilustracja z Ball dla projektu.

Rozpoczęły się zawody w koszykówkę.

Wyniki finału Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt /Garwolin 18.12.2014 r./:

Wyniki:

Półfinały

SP 2 Garwolin – SP Pilawa 32:20

SP 1 Garwolin – SP Michałówka 76:4

Mecz o III miejsce

SP Michałówka – SP Pilawa 20:18

Finał

SP 1 Garwolin – SP 2 Garwolin 89:17

 

Kolejność końcowa:

1. SP 1 Garwolin /opiekun Grzegorz Głowacki/ - awans do regionu

2. SP 2 Garwolin /opiekun Waldemar Makowski/

3. SP Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

4. SP Pilawa /opiekun Janusz Turek/

więcej o turnieju

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki finału Szkół Podstawowych w kategorii chłopców /Garwolin 08.12.2014/:

2 Garwolin - Pilawa  39-9

2 Garwolin - Dąbrowa  48-8

Dąbrowa - Pilawa 13-19

Kolejność końcowa:

1. SP 2 Garwolin/opiekun Soszka Bartek/ - awans do regionu

2. SP Pilawa /opiekun Turek Janusz/

3. SP Dabrowa /opiekun Kowalski Tomasz/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał Gimnazjum w kategorii dziewcząt /Pilawa  15.01.2015/:

Eliminacje:

GR. A:   1. Pilawa   2. Sobolew

GR. B    1. Katolik, 2. 2 Garwolin, 3.Życzyn, 4. 1 Garwolin

Wyniki turnieju finałowego:

Półfinały:

Gimnazjum Sobolew – Katolickie Gimnazjum Garwolin24:20

Gimnazjum Pilawa – Gimnazjum 2 Garwolin 28:26

Mecz o III miejsce:

Gimnazjum  2 Garwolin – Katolickie Gimnazjum Garwolin 28:26 po dogrywce

Finał:

Gimnazjum Pilawa – Gimnazjum Sobolew 34:23

Ostateczna kolejność:

1.Gimnazjum Pilawa (opiekun Barbara Zielińska)- awans do regionu

2.Gimnazjum Sobolew (opiekun Piotr Szymański)

3. Gimnazjum 2 Garwolin (opiekun Edyta Afrykańska)

4. Katolickie Gimnazjum Garwolin

WIĘCEJ O TURNIEJU

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki Finału Gimnazjum w kategorii chłopców /2 Garwolin 17.12.2014 godz. 9.30/:

2 Garwolin -  Pilawa 51:17

2 Garwolin – Głosków 51:15

2 Garwolin - Sobolew 32:17

Głosków - Pilawa 12:39

Sobolew -  Pilawa 22:20

Sobolew - Głosków 15:10

Ostateczna kolejność

1. 2 Garwolin / opiekun Soszka Bartosz/ - awans do regionu

2. Sobolew / opiekun Andrzej Goliszewski/

3.  Pilawa /opiekun Marek Zieliński/

4. Głosków op. Marcin Możdżonek

więcej o turnieju

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------