Aktualności

piłka nożna : PiÅ‚karzzdjęcia naZnalezione obrazy dla zapytania fcebookpszs garwolin

Więcej o zawodach

FINAŁY

DZIEWCZĘTA -  Szkoły podstawowe 16.10.2015 r. Parysów

Puznówka - Parysów 0-3

Wilkowyja - Trąbki    2-0

Mecz o III miejsce      Wilkowyja - Puznówka  1-0

Mecz o I miejsce       Parysów - Trąbki           1-0

1. Parysów /opiekun Joanna Sobkowicz/ - awans do regionu

2. Trąbki /opiekun Fląt Małgorzata/

3. Wilkowyja /opiekun Jarzyna Włodzimierz/

4. Puznówka

CHŁOPCY - Szkoły Podstawowe 19.10.2015 r. 2 Garwolin

Wilkowyja - Żelechów   0-5

5 Garwolin - Sobolew   2-6

Mecz o III miejsce      Wilkowyja - 5 Garwolin  3-5

Mecz o I miejsce       Sobolew - Żelechów       6-5

1. Sobolew /opiekun Piotr Szymański/ - awans do regionu

2. Żelechów /opiekun Tomasz Gugała/

3. 5 Garwolin /opiekun Karol Zawadka/

4. Wilkowyja

DZIEWCZĘTA - Gimnazjum   21.10.2015 r.  Gocław  9.30

Trąbki - Parysów   2-0

Pilawa - Wilga       3-1

Mecz o III miejsce   Parysów - Wilga    0-3

Mecz o I miejsce     Pilawa - Trąbki      2-1

1. Pilawa /opiekun Barbara Zielińska/ - awans do regionu

2. Trąbki /opiekun Halina Ciesielska/ - awans do regionu

3. Wilga /opiekun Andrzej Stępień/

4. Parysów

CHŁOPCY - Gimnazjum   16.10.2015 r. Sobolew

Sobolew - Żelechów  3-1

1 Garwolin - 2 Garwolin  0-3

O III miejsce    1 Garwolin - Żelechów    6-5

O I miejsce      Sobolew - 2 Garwolin     4-1

1. Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski / - awans do regionu

2. 2 Garwolin /opiekun Dariusz Kasprzak/

3. 1 Garwolin /opiekun Piotr Dziwiszek/

4. Żelechów

Znalezione obrazy dla zapytania biegi przełajowe zdjęcia naZnalezione obrazy dla zapytania facebook

15.10.2015 r.  Sztafetowe  Biegi  Przełajowe - Miętne

Szkoły Podstawowe dziewczęta: Szkoły Podstawowe chłopcy:

1. Żelechów ...............awans..................1. Parysów

2. Michałówka............awans..................2. Żelechów

3. Unin                                                    3. Michałówka

4. Górzno                                                4. Pilawa

 

Gimnazja dziewczęta:                           Gimnazjum chłopcy:

1. Miastków.................awans............... 1. Żelechów

2. Żelechów ...............awans.................2. Pilawa

3. Wilga                                                 3. Miastków

4. Pilczyn                                               4. Gończyce

5. Gończyce                                           5. Ruda Talubska

6. Pilawa                                               6. Pilczyn

7. Michałówka                                       7. Unin

8. Górzno

ZDJĘCIA NAZnalezione obrazy dla zapytania facebookPSZS GARWOLIN

wyniki:

Znalezione obrazy dla zapytania ZEBRANIE

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO/ORGANIZACYJNE:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.09.2016 r. /środa/ GODZINA 14.00    - ZSP 2 GARWOLIN  - WARSZTATY

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA !!!
Zgłoszenia do zawodów powiatu  Garwolin do dnia 20.09.2016 r. - szkoły podstawowe i gimnazja.
Szkoły zgłoszenia przesyłają  do PSZS Garwolin na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ale także muszą się zarejestrować w systemie SRS

Przypominamy o uregulowaniu zaległej składki członkowskiej
za rok szkolny 2015/16 do dnia 20.09.2016 r.

OBOWIĄZEK !!! rejestracji szkół i uczniów do zawodów na wszystkich szczeblach poprzez System Rejestracji Szkół ( SRS ). Brak takiego zgłoszenia spowoduje, że reprezentacja szkoły, która nie będzie takowego posiadała nie będzie uwzględniona w klasyfikacji zawodów

Uwaga !!!!! W roku szkolnym 2016/2017 szkoły, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego zobowiązane są do 20.09.2016 roku zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach wchodzących w skład Kalendarza Imprez SZS poprzez specjalną stronę internetową: srs.szs.pl Po zalogowaniu się na nią przez nauczyciela, który koordynuje starty szkoły w zawodach współzawodnictwa zaznacza on wszystkie dyscypliny w których zamierza wystartować szkoła. Następnie w terminie podanym w terminarzu szczegółowym wpisuje dane reprezentantów szkoły i przed zawodami generuje zgłoszenie szkoły do konkretnej dyscypliny i etapu rozgrywek. To zgłoszenie obowiązkowo po podpisaniu przez dyrektora szkoły przywozi na rozgrywki. Program Systemu Rejestracji Szkół jest intuicyjny i zapamiętuje dane uczniów, dane szkoły i nauczycieli, tak, że ułatwione jest wygenerowanie następnych zgłoszeń.

Uwaga!!!! zgłoszenie dyscyplin sportowych obowiązuje już od szczebla gminnego.

 

 

POZDRAWIAM. ZARZĄD PSZS GARWOLIN

Znalezione obrazy dla zapytania szs

Gimnazjum Trąbki - II miejsce w piłkarskich szóstakach sziewcząt

WIĘCEJ

Gimnazjum Miastków Kościelny - III miejsce w unihokeju dziewcząt

WIĘCEJ

 

Komunikaty z MIMS w Radomiu - Szkoła Podstawowa

Komunikaty z MIMS w Siedlcach - Gimnazjum

Znalezione obrazy dla zapytania piłka siatkowa plażowa

28/29.05.2015 r. - Żelechów

WYNIKI

Wyniki LA szkół ponadgimnazjalnych 28.05.2015 r. /Garwolin/

Znalezione obrazy dla zapytania dwa ognie usportowione

WYNIKI:

Zdjęcia z zawodów

Znalezione obrazy dla zapytania lekkoatletyka

WYNIKI ZAWODÓW WKRÓTCE

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW TU LUB NA:


Znalezione obrazy dla zapytania facebook

BIEŻNIA : Zamknij się numery na czerwonym toru jazdy. Zdjęcie Seryjne

Czwórbój LA - 07.05.2015 r. - Sobolew

WYNIKI DZIEWCZĄT:

1. SP Parysów /opiekun Joanna Sobkowicz/ - awans do regionu

2. SP Kępa Celejowska /opiekun Ewa Szczepańska/ - awans do regionu

3. SP Górzno /opiekun Barbara Zając/

WYNIKI INDYWIDUALNE:

1. Węgrzynek Magdalena 309 PKT - SP Kępa Celejowska

2. Mroczek Dominika 281 PKT - SP Parysów

3. Kalbarczyk Weronika 259 PKT - SP Sobolew

 

WYNIKI CHŁOPCÓW:

1. SP Górzno /SP Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/ - awans do regionu

2. SP 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/ - awans do regionu

3. SP Maciejowice /opiekun Witold Sierański/

WYNIKI INDYWIDUALNE:

1. Owczarczyk Piotr 246 PKT - SP Górzno

2. Mazur Aleksander 224 PKT - SP 5 Garwolin

3. Piechota Michał 214 PKT - SP Maciejowice