Aktualności

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

FINAŁ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  26.04.2016 r. - HALA GARWOLIN

 

WYNIKI FINAŁU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH   15.03.2016 r. - HALA SOBOLEW

1. ZSP Sobolew  /opiekun Iwona Urawska/

2. ZSP 1 Garwolin /opiekun Edyrta Filaber/

3. ZSP 2 Garwolin /opiekun Marzenna Żak/

4. LO Żelechów /opiekun Joanna Włodarczyk/

WIĘCEJ

Motion Games : Abstrakcyjne sportu t?a. Ilustracja z Ball dla projektu.

Wyniki finału dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych 13.04.2016 r.  KLO Garwolin

1. KLO Garwolin /opiekun Jarosław Kargol/

2. LO Garwolin /opiekun Dariusz Kowal/

3. ZSP 1 Garwolin /opiekun Marek Łoniewski/

4. ZSP Sobolew

 

Wyniki finału chłopców szkół ponadgimnazjalnych  04.03.2016 r. - 2 Garwolin

1. ZSP 2 Garwolin /opiekun Piotr Witek/

2. ZSP 1 Garwolin /opiekun Tomasz Turek/

3. LO Garwolin /opiekun Dariusz Kowal/

4. ZSP Sobolew

WIĘCEJ

 : Obraz Kobieta siatkarz Diving na siatkówce

Zakończyły się finały w piłkę siatkową

Finał - mini piłka siatkowa dziewcząt  07.03.2016r. Górzno

1. Gończyce – opiekun Ireneusz Kalbarczyk - awans do regionu

2. Unin- opiekun  Magdalena Mikulska

3. Górzno- opiekun Barbara Zając

4. Żelechów

więcej

Finał - mini piłka siatkowa chłopców 16.03.2016 r.  1 Garwolin

1. 2 Garwolin - opiekun Bartosz Soszka - awans do regionu

2. 1 Garwolin - opiekun Jakub Sobołowski

3. Górzno - opiekun - Andrzej Kozłowski

więcej

Finał gimnazjum - piłka siatkowa chłopców  17.03.2016 r. Unin

1. 1. Unin - opiekun Mirosław Mętrak - awans do regionu

2. Powiatowe Garwolin - opiekun Andrzej Frąckiewicz

3. Górzno - opiekun Cezary Krzyśpiak

4. Podebłocie

Finał gimnazjum - piłka siatkowa dziewcząt 22.03.2016 r. Żelechów

1. Żelechów - opiekun Łukasz Bogusz -  awans do regionu

2. Sobolew - opiekun Piotr Szymański

3. Gończyce - opiekun Ireneusz Kalbarczyk

4. Unin

 

Floorball : Kij unihokej srebrny i bia?y ballzdjęcia naZnalezione obrazy dla zapytania fcebook

Za nami zawody w unihokeja

Finał szkół podstawowych w kategorii chłopców, Rębków 17.02.2016 r. :

1. Wilkowyja /opiekun Włodzimierz Jarzyna/ - awans do regionu

2. Rębków /opiekun Piotr Szostak/ - awans do regionu

3. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/

Finał szkół podstawowych w kategorii dziewcząt, Rębków 14.01.2016 r.:

1. Wilkowyja /opiekun Włodzimierz Jarzyna/ - awans do regionu

2. Rębków /opiekun Piotr Szostak/

3. Kępa Celejowska /opiekun Ewa Szczepańska/

4. Ruda Talubska

5. 5 Garwolin

Finał gimnazjum w kategorii chłopców, Miastków 23.02.2016 r.

1. Miastków II /opiekun Sławomir Kot/ - awans do regionu

2. Miastków I /opiekun Sławomir Kot/

3. Ruda Talubska /opiekun Łukasz Biernacki/

4. 5 Garwolin II

5. 5 Garwolin I

Finał gimnazjum w kategorii dziewcząt, Borowie 04.03.2016 r.

1. Miastków I /opiekun Daniel Król/ - awans do regionu

2. Ruda Talubska /opiekun Irmina Królikowska/ - awans do regionu

3. Miastków II /opiekun Daniel Król/

Swimming : Basen z krystalicznie czyste wody i oznaczenia. Nikt.

FINAŁ POWIATU

Pływalnia Miejska "Garwolanka"   29.02.2016 r.

Wyniki:

 

zdjęcia na Znalezione obrazy dla zapytania fcebook

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY

Wyniki Szkoła Ponadgimnazjalna

Kategoria chłopców 07.03.2016 r. - Żelechów /10 zespołów/

1. ZSP Żelechów /opiekun Głębicki Grzegorz/

2. ZSP 2 Garwolin /opiekun Robert Barański/

3. LO Żelechów /opiekun Kliczek Grzegorz/

4. ZSP Sobolew

Kategoria dziewcząt 09.03.2016 r. - Żelechów /9 zespołów/

1. ZSP 1 Garwolin

2. LO Garwolin

3. ZSP Żelechów I

4. ZSP Żelechów II


Wyniki Szkoła Podstawowa 22.01.2016 r.  - Dąbrowa

Kategoria dziewcząt /wystąpiło 6 zespołów/:

1. Dąbrowa I /Ola Markowska, Karolina Komorniczak, Wiktoria Robak/ - opiekun Tomasz Kowalski - awans do regionu

2. Dąbrowa II /Iza Soćko, Patrycja Marczak/- opiekun Tomasz Kowalski - awans do regionu

3. 1 Łaskarzew /Kasia Laskowska, Małgosia Laskowska/ - opiekun Mariola Tomala

Kategoria chłopców /wystąpiło 6 zespołów/:

1. Dąbrowa I /Kuba Bogucki, Bartosz Olejnik, Piotr Zięcina/ - opiekun Tomasz Kowalski - awans do regionu

2. Gończyce /Bartek Osiak, Kamil Dadana, Szymon Szaniawski/ - opiekun Artur Chudynko - awans do regionu

3. Sobolew I /Jan Koźlak, Szymon Rudzki/ - opiekun Mirosław Śliz


Wyniki  Gimnazjum  20.01.2016 r. - Sobolew

Kategoria dziewcząt /wystąpiło 6 zespołów/:

1. Gończyce I /Gromuł Alicja, Miśkurka Weronika/ -  /opiekun Artur Chudynko/ - awans do regionu

2. Gończyce II /Zając Alicja, Cieśla Natalia/ -  /opiekun Artur Chudynko/ - awans do regionu

3. Górzno I /Przybysz Małgorzata, Kowalczyk Julia/ - /opiekun Cezary Krzyśpiak/

 

Kategoria chłopców /wystąpiło 11 zespołów/:

1. Gończyce I /Babik Przemek, Radziej Eryk, Klewek Daniel/ - /opiekun Artur Chudynko/ - awans do regionu

2. Korytnica I /Świtek Emil, Czyszek Dawid/ - /opiekun Zalech Krystyna/ - awans do regionu

3. Podebłocie I /Jagiełło Grzegorz, Ostrowski Hubert/ - /opiekun Tomasz Tywanek/

 

piłka nożna halowa : Bangkok, Tajlandia - 24 sierpnia: Unidentified graczem Mecz towarzyski Futsal między Tajlandią VS Hiszpanii w Nimibutr Stadium sierpnia 24,2012 w Bangkoku w Tajlandii. zdjęcia naZnalezione obrazy dla zapytania fcebook

FINAŁY POWIATU

WYNIKI MECZÓW w załączeniu:

Szkoła Podstawowa Chłopcy  27.01.2016 r. - Hala Sobolew

1. Żelechów /opiekun Tomasz Gugała/

2. Wilkowyja /opiekun Włodzimierz Jarzyna/

3. Sobolew /opiekun Piotr Szymański/

4. Rębków

 

Szkoła Podstawowa Dziewczęta 03.03.2016 - Hala Borowie

1. Puznówka /opiekun Mirosław Sabak/

2. Parysów /opiekun Joanna Sobkowicz/

3. Trąbki /opiekun Małgorzata Fląt/

4. Borowie

5. Głosków

6. Rębków

 

Gimnazjum Chłopcy  22.01.2016 r.- Hala Sobolew

1. Ruda Talubska /opiekun Łukasz Biernacki/

2. Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski/

3. 2 Garwolin /opiekun Dariusz Kasprzak/

4. Górzno

Więcej

Gimnazjum Dziewczęta 22.02.2016 r. - Hala Pilawa

1. Pilawa /opiekun Barbara Zielińska/

2. Trąbki /opiekun Halina Ciesielska/

3. Parysów /opiekun Andrzej Stępień/

4. Maciejowice

5. Powiatowe Garwolin

 

Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy  28.01.2016 r. -  Hala Sobolew

1. ZSP 2 Garwolin /opiekun Tomasz Talarek/

2. ZSR Miętne / opiekun Dariusz Parzyszek/

3. LO Łaskarzew /opiekun Stanisław Gronek/

4. ZSP 1 Garwolin

Więcej


Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy Klasy I  25.02.2016 r. - Hala Sobolew

1. ZSP Sobolew /opiekun Radosław Piotrowski/

2. ZSP 2 Garwolin /opiekun Tomasz Talarek/

3. LO Garwolin /opiekun Paweł Kowalski/

Więcej


Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta  03.03.2016 r. - Hala Sobolew

1. ZSP 1 Garwolin /opiekun Konrad Piotrowski/

2. LO Garwolin /opiekun Jadwiga Walenda/

3. ZSP Sobolew /opiekun Radosław Piotrowski/

4. LO Żelechów

 


 

Motion Games : Pi?kna m?oda kobieta gry gra w klasy z czerwon? sukni? zdjęcia na Znalezione obrazy dla zapytania fcebook

Hala Sobolew  17.12.2015 r.

wyniki:

1. Szkoła Podstawowa Górzno

2. Szkoła Podstawowa Sobolew

3. Szkoła Podstawowa Parysów

4. Szkoła Podstawowa Maciejowice

Motion Games : Abstrakcyjne sportu t?a. Ilustracja z Ball dla projektu.

FINAŁY :

Szkoła Podstawowa dziewczęta  - 1 Garwolin  18.02.2016 r.

1. 1 Garwolin II /opiekun Grzegorz Głowacki/ - awans do regionu

2. 1 Garwolin I /opiekun Marcin Rosa/

3. Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

4. Pilawa

Szkoła Podstawowa chłopcy   2 Garwolin 08.12.2015 r.

2 Garwolin II - 2 Garwolin I  44-15, Pilawa - Dąbrowa 34-6

mecz o III miejsce: Dąbrowa - 2 Garwolin I 31-14

mecz o I miejsce: 2 Garwolin II - Pilawa  35-25

1. 2 Garwolin II  /opiekun Bartosz Soszka/  - awans do regionu

2. Pilawa /opiekun 

3. Dąbrowa  /opiekun  Tomasz Kowalski/

4. 2 Garwolin I

Gimnazjum dziewczęta Pilawa 20.01.2016 r.

Pilawa - Sobolew 25-16, Powiatowe - 1 Garwolin  25-33

mecz o III miejsce: Sobolew - Powiatowe  16-26

mecz o I miejsce:Pilawa - 1 Garwolin  37-19

1. Pilawa /opiekun Barbara Zielińska/ - awans do regionu

2. 1 Garwolin /opiekun Piotr Dziwiszek, Anna Czarny/

3. Powiatowe /Agnieszka Michalik/

4. Sobolew

Gimnazjum chłopcy - 2 Garwolin 02.12.2015 r.

2 Garwolin - Pilawa 32-18,  Sobolew - Pilawa 29-14, 2 Garwolin - Sobolew 23-6

1. 2 Garwolin /opiekun Bartek Soszka/ - awans do regionu

2. Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski/

3. Pilawa /opiekun Marek Zieliński/

Handball : Gracze r?czny Zdjęcie Seryjne

WYNIKI FINAŁÓW                                                                 zdjęcia na Znalezione obrazy dla zapytania fcebook

Szkoła Podstawowa dziewczęta  - 2 Garwolin 19.11.2015 r.

Półfinał: 2 Garwolin - Pilawa 16-5, Górzno - Michałówka 8-13

o III miejsce: Górzno - Pilawa 14-4

o I miejsce: 2 Garwolin - Michałówka 9-6

1. 2 Garwolin /opiekun Grażyna Kotlarska/ - awans do regionu

2. Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

3. Górzno /opiekun Barbara Zając/

4. Pilawa

Szkoła Podstawowa chłopcy   Sobolew 26.11.2015 r.

Półfinał: Pilawa - Maciejowice10-3, Górzno - Sobolew  14-8

o III miejsce: Górzno - Maciejowice  14-10

o I miejsce: Pilawa - Sobolew  7-5

1. Pilawa /opiekun Janusz Turek / - awans do regionu

2. Sobolew/opiekun Krzysztof Łapacz/

3. Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/

4. Maciejowice

Gimnazjum dziewczęta - Sobolew 18.11.2015 r.

1. Sobolew II/opiekun Agnieszka Wicha/ - awans do regionu

2. Michałówka /opiekun Dariusz Zieliński/

3. 2 Garwolin /opiekun Edyta Afrykańska/

4. Sobolew I

4. Górzno

Gimnazjum chłopcy - 2 Garwolin 18.11.2015 r.

Półfinał: 2 Garwolin I - Górzno 15-17,   2 Garwolin II - Maciejowice 35-1

o III miejsce: 2 Garwolin I - Maciejowice 17-15

o I miejscwe: 2 Garwolin II - Górzno  22-10

1. 2 Garwolin II /opiekun Maciej Zapałowski/ - awans do regionu

2. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/

3. 2 Garwolin I /opiekun Maciej Zapałowski/

4. Maciejowice