Aktualności

INDYWIDULNE BIEGI PRZEŁAJOWE

03.10.2016 r. Miętne

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

10.10.2016 r. Miętne

Wyniki:

Znalezione obrazy dla zapytania ZEBRANIE

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO/ORGANIZACYJNE:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.09.2016 r. /środa/ GODZINA 14.00    - ZSP 2 GARWOLIN  - WARSZTATY

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

UWAGA !!!
Zgłoszenia do zawodów powiatu  Garwolin do dnia 20.09.2016 r. - szkoły podstawowe i gimnazja.
Szkoły zgłoszenia przesyłają  do PSZS Garwolin na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ale także muszą się zarejestrować w systemie SRS

Przypominamy o uregulowaniu zaległej składki członkowskiej
za rok szkolny 2015/16 do dnia 20.09.2016 r.

OBOWIĄZEK !!! rejestracji szkół i uczniów do zawodów na wszystkich szczeblach poprzez System Rejestracji Szkół ( SRS ). Brak takiego zgłoszenia spowoduje, że reprezentacja szkoły, która nie będzie takowego posiadała nie będzie uwzględniona w klasyfikacji zawodów

 

Uwaga !!!!! W roku szkolnym 2016/2017 szkoły, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego zobowiązane są do 20.09.2016 roku zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach wchodzących w skład Kalendarza Imprez SZS poprzez specjalną stronę internetową: srs.szs.pl Po zalogowaniu się na nią przez nauczyciela, który koordynuje starty szkoły w zawodach współzawodnictwa zaznacza on wszystkie dyscypliny w których zamierza wystartować szkoła. Następnie w terminie podanym w terminarzu szczegółowym wpisuje dane reprezentantów szkoły i przed zawodami generuje zgłoszenie szkoły do konkretnej dyscypliny i etapu rozgrywek. To zgłoszenie obowiązkowo po podpisaniu przez dyrektora szkoły przywozi na rozgrywki. Program Systemu Rejestracji Szkół jest intuicyjny i zapamiętuje dane uczniów, dane szkoły i nauczycieli, tak, że ułatwione jest wygenerowanie następnych zgłoszeń.

 

Uwaga!!!! zgłoszenie dyscyplin sportowych obowiązuje już od szczebla gminnego.

 

 

 

POZDRAWIAM. ZARZĄD PSZS GARWOLIN

Znalezione obrazy dla zapytania piłka siatkowa plażowa

Klasyfikacja końcowa dziewczęta
1. ZSP Sobolew (Galbarczyk Sylwia, Płatek Sylwia)
2. LO Żelechów (Kosyra Klaudia, Goliszewska Sylwia)
3. ZSP Sobolew (Antolak Dominika, Bielecka Karolina)
4.  ZSP Żelechów (Chmielewska Klaudia, Głasek Aleksandra)


Klasyfikacja końcowa chłopcy
1.  LO Żelechów (Wielgosz Mikołaj, Chruściel Daniel)
2. KLO Garwolin (Kwiatkowski Maciej, Skrajny Jakub)
3. LO Żelechów (Król Kacper, Ziomek Filip)
4. ZSP 1 Garwolin (Szulc Kacper, Brych Stanisław).

WIĘCEJ...

piłka nożna : PiÅ‚karz

PIŁKA NOŻNA  11 OSOBOWA CHŁOPCÓW /05.2016 Garwolin/

1. ZSP 1 Garwolin - opiekun Konrad Piotrowski

2. ZSR Miętne  - opiekun Dariusz Parzyszek

3. ZSP 2 Garwolin - opiekun Tomasz Talarek

4. ZSP Sobolew

5. LO Żelechów

6. LO Łaskarzew

7. LO Garwolin

WIĘCEJ

PIŁKA NOŻNA 6 OSOBOWA DZIEWCZĄT /24.05.2016 r. Sobolew/

1. ZSP 1 Garwolin - opiekun Konrad Piotrowski

2. ZSP Sobolew - opiekun Radosław Piotrowski

3. ZSZ Żelechów

4. LO Garwolin

5. ZSP 2 Garwolin

więcej:

Floorball : Kij unihokej srebrny i bia?y ball

UNIHOKEJ KLAS  IV i młodsi - 30 maja 2016 r. SP Rębków

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

1. SP Rębków op. Piotr Szostak

2. SP Garwolin 5 op. Bogdan Brzeźnicki

3. SP Wilkowyja op. Włodzimierz Jarzyna

4. SP Ruda Talubska op. Irmina Krulikowska

Znalezione obrazy dla zapytania gimnastyka sportowa

ZAWODY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

21.05.2016 r. GODZ. 11.00  5 GARWOLIN

więcej

 

ZAWODY DLA GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

13.06.2016 r. GODZ. 10.00 HALA W MACIEJOWICACH

więcej

Znalezione obrazy dla zapytania dwa ognie usportowione

FINAŁY POWIATOWE W PARYSOWIE

chłopcy  i dziewczęta  - 9 CZERWIEC 2016 r.  godz. 8.30

KONTAKT JOANNA SOBKOWICZ

 

Wyniki czwórboju LA -      13.05.2016 r. - Sobolew

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. SP Maciejowice /opiekun Karol Jóźwicki/ - 892 pkt. - awans do regionu

2. SP Wilkowyja /opiekun Witold Jarzyna/ - 867 pkt.

3. SP Wola Rębkowska /opiekun Cezary Jóźwicki/ - 855 pkt.

4. SP Sobolew II - 769 pkt.

5. SP Górzno - 740 pkt.

6. SP Sobolew I - 738 pkt.

7. SP Parysów - 678 pkt.

Indywidualnie:

1. Pawelec Kacper - SP Maciejowice - 254 pkt.

2. Paciorek Marcel - SP Maciejowice - 247 pkt.

3. Romanowski Marcin - SP Wilkowyja - 241 pkt.

 

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1. SP Górzno /opiekun Barbara Zając/ - 1212 pkt. - awans do regionu

2. SP Parysów /opiekun Joanna Sobkowicz/ - 1143 pkt.

3. SP Maciejowice /opiekun Karol Jóźwicki/ - 978 pkt.

4. SP Sobolew - 875 pkt.

5. SP Wola Rębkowska - 799 pkt.

6. SP Wilkowyja -  747 pkt.

7. SP Kępa Celejowska - 696 pkt.

Indywidualnie:

1. Mańkowska Patrycja - SP Maciejowice - 329 pkt.

2. Zawadzka Julia - SP Parysów - 299 pkt.

3. Rudnik Helena - SP Górzno - 265 pkt.

 

Gimnazjada LA -  11.05.2016 r. środa godz.9.00 - ZSP 2 Garwolin

MEDALIŚCI W ROZWINIĘCIU - WYNIKI I ZDJĘCIA NA Znalezione obrazy dla zapytania fcebook

piłka nożna : PiÅ‚karzZnalezione obrazy dla zapytania powiat garwolińskiZnalezione obrazy dla zapytania szs

 

Miętne 12.04.2016

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

 

Powiatowy Ośrodek Sportu w Miętnem oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Garwolinie organizują I Turniej Piłki Nożnej dla reprezentacji Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego.

 

Turniej odbędzie się 28 kwietnia 2016 roku na boiskach piłkarskich Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnem.

 

Zapraszamy serdecznie reprezentacje Szkół do wzięcia udziału w tym sportowym wydarzeniu.

 

 

W imieniu organizatorów

 

Kierownik Powiatowego Ośrodka Sportu

 

Andrzej Kujda

 

 

 : Obraz Kobieta siatkarz Diving na siatkówce

Wyniki finału powiatu chłopców  szkół ponadgimnazjalnych   21.04.2016 r.  ZSP 2 Garwolin

1. LO Żelechów /opiekun Grzegorz Kliczek/

2. ZSP 2 Garwolin /opiekun Wojciech Kaczyński/

3. LO Garwolin /opiekun Andrzej Frąckiewicz/

4. ZSP 1 Garwolin Miernicki Sławomir

 

Wyniki finału powiatu dziewcząt  szkół ponadgimnazjalnych   14.04.2016 r.  Hala Sobolew

1. ZSP Sobolew /opiekun Artur Chmielak/

2. LO Żelechów /opiekun Joanna Włodarczyk/

3. LO Garwolin /opiekun Zofia Lenicka/

4. ZSP 1 Garwolin /opiekun Mariusz Mikulski/

więcej