piłka nożna : PiÅ‚karz

TRWA RYWALIZACJA W 6 PIŁKARSKICH

PODZIAŁ NA GRUPY I TERMINY W ROZWINIĘCIU 

WYNIKI ROZGRYWEK:

MŁODZIEŻ  2005-2006

6-ki PIŁKARSKIE CHŁOPCÓW

 

ĆWIERĆFINAŁ - TERMIN ROZEGRANIA DO 04.10.2019 r.

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

1.SOBOLEW

4. PILAWA

1. ŻELECHÓW

1. 5 GARWOLIN

4. MACIEJOWICE

3. GOŃCZYCE

2. WILKOWYJA

5. BOROWIE

- DĄBROWA

2. MIASTKÓW

- WILGA

2. GÓRZNO

3. PARYSÓW

1. RUDA TALUBSKA

- RĘBKÓW

3. PILCZYN

2. BUDZISKA

 

 

4. IZDEBNO 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sędzia:

Sędzia:

Sędzia:

Sędzia:

PÓŁFINAŁ  - TERMIN ROZEGRANIA DO 11.10.2019 r.

GRUPA E

GRUPA F

A1 SOBOLEW

3. B1 RUDA TALUBSKA

B2 MIASTKÓW

2. A2 BUDZISKA

C1 ŻELECHÓW

1. D1 5 GARWOLIN

                          D2 GÓRZNO

4. C2 WILKOWYJA

Sędzia:

Sędzia:

FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA DO 18.10.2019 r.  – SOBOLEW

WEJŚCIE DO FINAŁU

E1-F2  BUDZISKA

WEJŚCIE DO FINAŁU

5 GARWOLIN F1-E2 

MECZ O III MIEJSCE

 

FINAŁ

 

Sędzia

 

 

6-ki PIŁKARSKIE  DZIEWCZĄT

 

 

PÓŁFINAŁ  - TERMIN ROZEGRANIA DO 11.10.2019 r.

GRUPA A

GRUPA B

1. BOROWIE

1. PILCZYN

2. TRĄBKI

DĄBROWA

4. 5 GARWOLIN

2. PARYSÓW

5. RĘBKÓW

RUDA TALUBSKA

3. MIASTKÓW

WILGA

 

WOLA RĘBKOWSKA

Sędzia:

Sędzia:

Sędzia:

FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA   17.10.2019 r.  BOROWIE

PÓŁFINAŁ

BOROWIE 1A-2B PARYSÓW

PÓŁFINAŁ

PILCZYN 1B-2A TRĄBKI

MECZ O III MIEJSCE

 

FINAŁ

 

Sędzia

 

DZIECI 2007-2009

6-ki PIŁKARSKIE CHŁOPCÓW

ĆWIERĆFINAŁ - TERMIN ROZEGRANIA DO 04.10.2019 r.

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

1. 5 GARWOLIN

1.GÓRZNO

1. SOBOLEW

1. GOŃCZYCE

7. WOLA RĘBKOWSKA

6. PILCZYN

5. TROJANÓW

4. MACIEJOWICE

2. PARYSÓW

5. UNIN

3.RUDA TALUBSKA

2. 2 GARWOLIN

4. PILAWA

2. WILGA

4. BOROWIE

3. RĘBKÓW

3. MICHAŁÓWKA

4. TRĄBKI

2. MIASTKÓW

5. PUZNÓWKA

5. IZDEBNO 

3.ŻELECHÓW

6. ORONNE

- KRZYWDA 

6. 1 Garwolin

 

 

 

Sędzia:

Sędzia:

Sędzia:

Sędzia:

PÓŁFINAŁ  - TERMIN ROZEGRANIA  DO 11.10.2019 r.

GRUPA E

GRUPA F

             2.  A1 5 GARWOLIN

1. B1  GÓRZNO

4. B2 WILGA

4. A2 PARYSÓW

3. C1  SOBOLEW

2. D1 GOŃCZYCE

1. D2  2 GARWOLIN

3. C2  MIASTKÓW

Sędzia:

Sędzia:

FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA  DO 18.10.2019 r.  – 5 GARWOLIN

WEJŚCIE DO FINAŁU

2 GARWOLIN E1-F2 GOŃCZYCE

WEJŚCIE DO FINAŁU

 GÓRZNO F1-E2 5 GARWOLIN

MECZ O III MIEJSCE

 

FINAŁ

 

Sędzia

 

 

6-ki PIŁKARSKIE  DZIEWCZĄT

PÓŁFINAŁ  - TERMIN ROZEGRANIA  DO 11.10.2019 r.

GRUPA A

GRUPA B

5. DĄBROWA

3. PARYSÓW

4. KĘPA CELEJOWSKA

- UNIN

3. MIASTKÓW

- WILGA

1. RUDA TALUBSKA

2. BOROWIE

2. IZDEBNO 

1. 5 GARWOLIN

 

 

Sędzia:

Sędzia:

FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA  DO 18.10.2019 r.  DĄBROWA

WEJŚCIE DO FINAŁU

RUDA TALUBSKA 1A-2B BOROWIE

WEJŚCIE DO FINAŁU

5 GARWOLIN 1B-2A IZDEBNO

MECZ O III MIEJSCE

 

FINAŁ

 

Sędzia