LOSOWANIE I RUNDY ROZGRYWEK - TERMIN GIER DO 05.10.2018 r.
DZIECI - DZIEWCZĘTA
GRUPA A W TRĄBKACH: 2) TRĄBKI, -) UNIN, 3) KĘPA CELEJOWSKA, _0WOLA RĘBKOWSKA, 1) PARYSÓW, -) MIASTKÓW
GRUPA B W BOROWIU: 4)BOROWIE, 1)WILKOWYJA, 2)DĄBROWA, 3)WILGA, 5)5 GARWOLIN, -) PILCZYN
Turniej Finałowy: PARYSÓW - DĄBROWA, TRĄBKI - WILKOWYJA, mecz o III miejsce i o I miejsce 16.10.2018r. Trąbki
1. SP Dąbrowa - awans do regionu
2. SP Wilkowyja
3. SP Parysów
4. SP Trabki
DZIECI - CHŁOPCY
GRUPA A W 5 GARWOLIN: 1) 5 GARWOLIN, -) DĄBROWA, -) RĘBKÓW, 3) UNIN, 2) ŻELECHÓW, 5) PILAWA, 4) BOROWIE
GRUPA B W GÓRZNIE: 1) GÓRZNO, 2) WILKOWYJA, 4) RUDA TALUBSKA, 6) PILCZYN, 3) TRĄBKI, 5) TROJANÓW
GRUPA C W SOBOLEWIE: 2) SOBOLEW, WILGA, GARWOLIN 1, 2) GOŃCZYCE, 3) GOCŁAW, PARYSÓW, WOLA STAROGRODZKA
GRUPA D W 2 GARWOLIN: 1) 2 GARWOLIN, 5) MACIEJOWICE, 2) MICHAŁÓWKA, -) 2 ŁASKARZEW, 3) MIASTKÓW, 4) GŁOSKÓW
***Turnieje półfinałowe: DO 15.10.2018 r.***
grupa E: 1) 5 GARWOLIN, 4) WILKOWYJA, 3) GOŃCZYCE, 2) MICHAŁÓWKA
grupa F: 1) GÓRZNO , 4) ŻELECHÓW, 2) 2 GARWOLIN, 2) SOBOLEW
Turniej Finałowy: 5 Garwolin -Sobolew, Górzno-Michałówka, mecz o III miejsce i o I miejsce
- 23.10.2018 r./wtorek/ godz. 10.00 - 5 Garwolin
1. 5 Garwolin - awans do regionu
2. Michałówka
3. Sobolew
4. Górzno
MŁODZIEŻ - DZIEWCZĘTA
GRUPA A W PARYSOWIE: 2) PARYSÓW, 4) WOLA STAROGRODZKA, 1)DĄBROWA,WILKOWYJA, 3) RĘBKÓW, - GŁOSKÓW
GRUPA B W BOROWIU: 2) BOROWIE, 1) PILCZYN, 6) GOCŁAW, 5) PILAWA, 3) MIASTKÓW, 4) TRĄBKI
Turniej Finałowy: DĄBROWA-BOROWIE, PARYSÓW-PILCZYN, mecz o III miejsce i o I miejsce DO 22.10.2018 r. PARYSÓW
1. Borowie - awans do regionu
2. Pilczyn
3. Parysów
4.Dąbrowa
MŁODZIEŻ - CHŁOPCY
GRUPA A W PARYSOWIE: 1)PARYSÓW, 6) WOLA STAROGRODZKA, 3) 2 ŁASKARZEW, 4) RUDA TALUBSKA, -) WILGA, 5) WILKOWYJA, 2)TRĄBKI
GRUPA B W 5 GARWOLIN: 2) 5 GARWOLIN, MICHAŁÓWKA, WOLA RĘBKOWSKA, MIASTKÓW, MACIEJOWICE, 1) POWIATOWE GARWOLIN
GRUPA C W SOBOLEWIE: 1) SOBOLEW, 2)PILCZYN, GOŃCZYCE, BOROWIE, GÓRZNO, GŁOSKÓW
GRUPA D W 1 GARWOLIN: 3) 1 GARWOLIN, 4) 2 GARWOLIN, 1) ŻELECHÓW, 2) PILAWA, 5) RĘBKÓW, -) UNIN
***Turnieje półfinałowe: DO 15.10.2018r.***
grupa E: 4) PARYSÓW, 3) 5 GARWOLIN, 2) SOBOLEW, 1) PILAWA
grupa F: 2)POWIATOWE GARWOLIN, 4)TRĄBKI, 1)ŻELECHÓW, 3)PILCZYN
Turniej Finałowy: Pilawa-Powiatowe, Sobolew-Żelechów, mecz o III miejsce i o I miejsce 26.10.2018 R. Sobolew
1. Sobolew - awans do regionu
2. Gimnazjum Powiatowe Garwolin
3. Pilawa
4. Żelechów