Czwórbój LA dziewcząt i chłopców SP IV-VI 18.05.2018 r. Stadion Sobolew
DZIEWCZĘTA:
1. Górzno /opiekun Barbara Zając/
2. Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski, Piotr Szymański, Krzysztof Łapacz/
3. Maciejowice /opiekun Robert Włodarczyk/
4. Unin, 5. Wola Rębkowska, 6. Gończyce, 7. Żelechów, 8. Górzno II
Indywidualnie:
1. Kucharska Ewelina - SP Unin
2. Napora Wiktoria - SP Sobolew
3. Sylwesiuk Zuzia - SP Górzno
CHŁOPCY:
1. Maciejowice /opiekun Robert Włodarczyk/
2. Wola Rębkowska /opiekun Cezary Jóźwicki/
3. Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/
4. Żelechów, 5. Sobolew, 6. Unin
Indywidualnied:
1. Głaszczka Szymon - SP Wola Rębkowska
2. Smolarczyk Mateusz - SP Maciejowice
3. Paśnicki Albert - SP Wola Rebkowska
Lekkoatletyka SP VII i II-III gim.
24.05.2018 r. Stadion ZSP 2 Garwolin
Wyniki
MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE
GARWOLIN, 24.05.2018 r.
MŁODZIEŻ MŁODSZA
lp |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
100 metrów dziewcząt |
|||
1. |
Frelik Oliwia |
Miastków Kościelny |
14,09 |
2. |
Kondej Patrycja |
Unin |
14,15 |
3. |
Góźdź Wiktoria |
Powiatowe Garwolin |
14,20 |
4. |
Ornat Julia |
Górzno |
14,30 |
5. |
Kalbarczyk Sylwia |
Antoniówka |
14,35 |
6. |
Kowalska Gabriela |
Maciejowice |
14,99 |
7. |
Krogulec Julia |
Maciejowice |
15,09 |
8. |
Poreda Karolina |
Unin |
15,31 |
9. |
Nasiłowska Wiktoria |
Wilga |
15,58 |
10 |
Jaroń Kinga |
Miastków ościelny |
15,65 |
11 |
Fryc Wioleta |
Maciejowice |
16,08 |
12 |
Grzechnik Aleksandra |
Wilga |
16,09 |
13 |
Ziomek Rozalia |
Górzno |
16,43 |
100 metrów chłopców |
|||
1 |
Papiernik Dawid |
Mciejowice |
12,17 |
2 |
Pyza Jan |
Antoniówka |
12,40 |
3 |
Zieliński Kuba |
Maciejowice |
12,46 |
4 |
Szopa Bartek |
Samogoszcz |
12,62 |
5 |
Duchna Kuba |
Powiatowe Garwolin |
12,92 |
6 |
Ragus Waldemar |
Żelechów |
13,26 |
7 |
Sosnowski Szymon |
Gończyce |
13,36 |
|
Jakubik Łukasz |
Miastków Kościelny |
13,36 |
9 |
Lesisz Kacper |
Żelechów |
13,37 |
10 |
Chudek Sebastian |
Żelechów |
13,42 |
11 |
Kucharski Kacper |
Żelechów |
13,46 |
12 |
Zieliński Adrian |
Wilga |
13,60 |
13 |
Piechota Michał |
Maciejowice |
13,61 |
14 |
Parzyszek Daniel |
Sobolew |
13,66 |
15 |
Szustek Michał |
Miastków Kościelny |
13,70 |
16 |
Sękulski Cezary |
Samogoszcz |
13,71 |
17 |
Proczek Bartek |
Wilga |
13,99 |
18 |
Śledź Szymon |
Głosków |
14,34 |
19 |
Radzikowski Dawid |
Antoniówka |
14,38 |
300 metrów dziewcząt |
|||
1 |
Świesiulska Olga |
Głosków |
44,28 |
2 |
Jabłońska Natalia |
Miastków Kościelny |
49,15 |
3 |
Poreda Paulina |
Miastków Kościelny |
49,97 |
4 |
Latuszek Joanna |
Unin |
50,59 |
5 |
Pietrasik Monika |
2 Garwolin |
50,88 |
6 |
Gawryś Ewelina |
Miastków Kościelny |
51,29 |
7 |
Kosmala Iza |
Gończyce |
53,38 |
8 |
Lis Iza |
Gończyce |
53,71 |
9 |
Nowak Julia |
Maciejowice |
55,78 |
300 metrów chłopców |
|||
1 |
Mroczek Mikołaj |
Żelechów |
42,50 |
2 |
Salamończyk Łukasz |
Miastków Kościelny |
44,65 |
|
Miszkuraka Bartek |
Żelechów |
44,65 |
3 |
Borkowski Szymon |
Miastków Kościelny |
44,86 |
4 |
Cieśla Jakub |
Gończyce |
45,93 |
5 |
Gendek Łukasz |
Żelechów |
46,83 |
6 |
Kot Mikołaj |
Miastków Kościelny |
47,24 |
7 |
Mucha Filip |
Miastków Kościelny |
48,44 |
600 metrów dziewcząt |
|||
1 |
Szaniawska Agata |
Powiatowe Garwolin |
1:50,60 |
2 |
Nosowska Anita |
Gończyce |
1:53,53 |
3 |
Kucharska Karolina |
Unin |
1:53,75 |
4 |
Nosowska Natalia |
Gończyce |
2:00,59 |
5 |
KaźmierczakNatalia |
Głosków |
2:07,17 |
6 |
Gruszczyńska Karolina |
Miastków Kościelny |
2:14,27 |
7 |
Salamończyk Iga |
Miastków Kościelny |
2:20,25 |
8 |
Ślińska Dominika |
Miastków Kościelny |
2:24,66 |
1000 metrów chłopców |
|||
1 |
Makulec Adam |
Powiatowe Garwolin |
3:01,25 |
2 |
Szałas Stanisław |
2 Garwolin |
3:01,84 |
3 |
Sierański Daniel |
1 Łaskarzew |
3:05,64 |
|
Leszko Jarosław |
Żelechów |
3:11,71 |
|
Górski Jan |
Powiatowe Garwolin |
3:20,03 |
|
Piszcz Patryk |
Żelechów |
3:22,90 |
|
Rębiński Dominik |
Żelechów |
3:27,43 |
|
Napora Kacper |
Wilga |
3:41,08 |
|
Aniszkiewicz Daniel |
Wilga |
3:47,30 |
|
Frelich Piotr |
Głosków |
3:51,76 |
|
Giermosiński Maciej |
Wilga |
3:59,84 |
|
Rybicki Alan |
Wilga |
4:02,15 |
Skok wzwyż dziewcząt |
|||
1 |
Proczek Patrycja |
Samogoszcz |
135 |
2 |
Śmieciuch Natalia |
Samogoszcz |
130 |
3 |
Gronek Klaudia |
Samogoszcz |
130 |
4 |
Hys moniak |
2 Łaskarzew |
115 |
Skok wzwyż chłopców |
|||
1 |
Brojek Marcin |
Samogoszcz |
170 |
2 |
Paciorek Marcel |
Maciejowice |
165 |
3 |
Sitnik Karol |
Samogoszcz |
150 |
4 |
Oszkiel Maksymilian |
Samogoszcz |
145 |
Skok w dal dziewcząt |
|||
1 |
Gałkowska Alicja |
Górzno |
4,56 |
2 |
Nagadowska Natalia |
Maciejowice |
4,12 |
3 |
Zając Weronika |
Maciejowice |
4,10 |
4 |
Talarek Gabrysia |
Górzno |
3,81 |
5 |
Zychora Magdalena |
Maciejowice |
3,66 |
6 |
Chudek Oliwia |
Miastków Kościelny |
3,56 |
Skok w dal chłopców |
|||
1 |
Zając Łukasz |
Unin |
4,99 |
2 |
Oszkiel Kazimierz |
Maciejowice |
4,96 |
3 |
Mikulski Maciej |
Wola Rębkowska |
4,58 |
4 |
Rybicki Alan |
Wilga |
4,49 |
5 |
Zieliński Bartosz |
Żelechów |
4,47 |
6 |
Śmietanka Kacper |
Antoniówka |
4,42 |
7 |
Piechota Mariusz |
Maciejowice |
4,36 |
8 |
Witek Jakub |
WolaRębkowska |
4,30 |
Pchnięcie kulą dziewcząt /3 kg/ |
|||
1 |
Gazda Natalia |
Maciejowice |
8,95 |
2 |
Wolęda Paulina |
Górzno |
8,03 |
3 |
Szpicka Oliwia |
Górzno |
7,85 |
4 |
Szeląg Alicja |
Samogoszcz |
7,72 |
5 |
Choim Angelika |
Samogoszcz |
7,68 |
6 |
Szymanowska Karolina |
2 Łaskarzew |
7,57 |
7 |
Kulik Małgorzata |
Samogoszcz |
7,10 |
8 |
Zychowa Amelia |
Samogoszcz |
6,71 |
9 |
Krześniak Wiktoria |
Antoniówka |
6,47 |
10 |
Janisiewicz Paulina |
2Łaskarzew |
6,11 |
Pchnięcie kulą chłopców /5 kg/ |
|||
1 |
Dziubak Jakub |
Miastków Koscielny |
10,12 |
2 |
Chodyra jakub |
Antoniówka |
9,83 |
3 |
Szlendak Michał |
Sobolew |
9,75 |
4 |
Błachnio Patryk |
Górzno |
9,71 |
5 |
Pawelec Kacper |
Maciejowice |
9,67 |
6 |
Janek Mateusz |
Samogoszcz |
9,24 |
7 |
Kamiński Pweł |
Unin |
9,21 |
8 |
Gąsiorowski Maciej |
Wola Rębkowska |
9,19 |
9 |
Sadurski Kacper |
Samogoszcz |
8,74 |
10 |
Stasiak Piotr |
Samogoszcz |
7,83 |
11 |
Oliwa Piotr |
Górzno |
7,70 |
4x100 metrów dziewcząt |
|||
1 |
Górzno |
|
57,62 |
2 |
Gończyce |
|
57,97 |
3 |
Unin |
|
58,14 |
4 |
Miastków Kościelny |
|
58,34 |
5 |
Maciejowice |
|
1:00,70 |
6 |
Samogoszcz |
|
1:00,96 |
7 |
Miastków Kościelny |
|
1:05,43 |
4x100 metrów chłopców |
|||
1 |
Maciejowice |
|
50,36 |
2 |
Powiatowe Garwolin |
|
51,13 |
3 |
Samogoszcz |
|
52,13 |
4 |
Antoniówka |
|
52,46 |
5 |
Żelechów |
|
52,52 |
6 |
Miastków kościelny |
|
52,79 |
MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE
GARWOLIN, 24.05.2018 r.
MŁODZIEŻ STARSZA
lp |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
WYNIK |
100 metrów dziewcząt |
|||
1. |
Konopka Eliza |
Samogoszcz |
13,85 |
2. |
Głaszcz Julia |
Wilga |
14,77 |
3 |
Pawelec Ewelina |
Gończyce |
15,35 |
4 |
Mięsiak Klaudia |
Maciejowice |
15,43 |
5 |
Zuchniak Aleksandra |
Górzno |
17,07 |
100 metrów chłopców |
|||
1 |
Mazur Aleka |
5 Garwolin |
11,81 |
2 |
Rzętała Szymon |
2 Garwolin |
12,03 |
3 |
Dziwiszek Karol |
Wola Rębkowska |
12,24 |
4 |
Figielski Jakub |
Sobolew |
12,29 |
5 |
Babik Przemysław |
Gończyce |
12,53 |
6 |
Soszka Jakub |
Górzno |
12,62 |
7 |
Ziędalski Kamil |
Sobolew |
12,90 |
8 |
Reja Przemysław |
Sobolew |
13,08 |
9 |
Romański Dawid |
Miastków Kościelny |
13,46 |
|
Zawadzki Mariusz |
Miastków Kościelny |
13,46 |
11 |
Zychora Daniel |
Maciejowice |
13,76 |
200 metrów dziewczat |
|||
1 |
Całka Wiktoria |
Miastków Kościelny |
30,55 |
2 |
Cieśla Natalia |
Gończyce |
32,29 |
3 |
Miszczak Wiktoria |
Gończyce |
32,35 |
4 |
Teperek Weronika |
Unin |
33,10 |
5 |
Fijołek Monika |
Maciejowice |
33,35 |
6 |
Gruszczyńska Ewelina |
Miastków Kościelny |
33,74 |
7 |
Galińska Gabriela |
Górzno |
34,18 |
8 |
Cyrta Aleksandra |
Maciejowice |
34,96 |
9 |
Owczarczyk kamila |
Górzno |
35,73 |
200 metrów chłopców |
|||
1 |
Dębecki Kacper |
Wola Rębkowska |
24,66 |
2 |
Grzybowski Kacper |
Maciejowice |
26,02 |
3 |
Owczarczyk Piotr |
Górzno |
26,29 |
4 |
Bryzek Patryk |
Żelechów |
26,45 |
5 |
Ochnio Szymon |
Gończyce |
26,73 |
6 |
Wójcik Igor |
Gończyce |
27,06 |
7 |
Kajka Przemysław |
Miastków Kościelny |
27,08 |
8 |
Owczarczyk Wojciech |
Górzno |
27,38 |
9 |
Fidala Kacper |
Wilga |
28,26 |
10 |
Borkowski Jakub |
Miastków Kościelny |
29,94 |
400 metrów dziewcząt |
|||
1 |
Głowala Katarzyna |
Wilga |
1:11,47 |
2 |
Wójcik Amelia |
Gończyce |
1:16,30 |
3 |
Frelik Daria |
Miastków Kościelny |
1:16,65 |
4 |
Nowak Aleksandra |
Unin |
1:17,42 |
5 |
Szczygielska Kinga |
Miastków Kościelny |
1:19,10 |
6 |
Walenda Aleksandra |
Górzno |
1:29,71 |
800 metrów dziewczat |
|||
1 |
Maślak Kinga |
Żelechów |
3:09,97 |
2 |
Szulc Paulina |
Unin |
3:10,42 |
800 metrów chłopców |
|||
1 |
Bożek Dawid |
Gończyce |
2:26,16 |
2 |
Rogulski Jakub |
Miastków Kościelny |
2:30,46 |
3 |
Dębiński Aleksander |
Żelechów |
2:35,12 |
4 |
Żaczek Damian |
Miastków Kościelny |
2:37,08 |
5 |
Rosa Jakub |
Miastków Kościelny |
2:38,75 |
6 |
Skwarek Szymon |
Żelechów |
2:39,59 |
7 |
Bienias Łukasz |
Maciejowice |
2:41,37 |
Skok wzwyż dziewcząt |
|||
1 |
Szewczyk Alicja |
Gończyce |
135 |
2 |
Staręga Wiktoria |
Maciejowice |
135 |
3 |
Paszkowska Julia |
Górzno |
130 |
4 |
Ryszkowska Kinga |
Gończyce |
120 |
Skok wzwyż chłopców |
|||
1 |
Sękulski Karol |
Samogoszcz |
175 |
Skok w dal dziewcząt |
|||
1 |
Biernacka Julia |
2 Garwolin |
5,26 |
2 |
Węgrzynek Magdalena |
Wilga |
4,76 |
3 |
Mazurek Katarzyna |
Miastków Kościelny |
3,97 |
4 |
Sitnik Dominika |
Samogoszcz |
3,81 |
5 |
Chmielak Monika |
Górzno |
3,77 |
6 |
Sękulska Aleksandra |
Samogoszcz |
3,60 |
7 |
Talarek Klaudia |
Górzno |
3,46 |
Skok w dal chłopców |
|||
1 |
Dębski Bartosz |
Wola Rębkowska |
5,89 |
2 |
Lis Karol |
Górzno |
5,76 |
3 |
Dybcio Patryk |
Wola Rębkowska |
5,52 |
4 |
Sitek Jakub |
Miastków Kościelny |
5,42 |
5 |
Donicz Jakub |
2 Łaskarzew |
5,11 |
6 |
Chmielewski Daniel |
Górzno |
5,00 |
7 |
Goliszewski Jakub |
Maciejowice |
4,96 |
8 |
Baran Konrad |
Miastków Kościelny |
4,20 |
Pchnięcie kulą dziewcząt /3 kg/ |
|||
1 |
Ukleja Natalia |
Maciejowice |
9,03 |
2 |
Gliwka Alicja |
Samogoszcz |
8,68 |
3 |
Maciąg Joanna |
Powiatowe Garwolin |
8,56 |
4 |
Matysiak Emilia |
Górzno |
7,27 |
5 |
Brojek Natalia |
Miastków Kościelny |
7,12 |
6 |
Solarczyk Julia |
Górzno |
7,05 |
Pchnięcie kulą chłopców /5 kg/ |
|||
|
|
|
|
1 |
Jeziorek Dariusz |
Wilga |
11,09 |
2 |
Majwski Bartek |
Żelechów |
10,26 |
3 |
Ruchniak Jakub |
Górzno |
9,63 |
4 |
Soszka Mateusz |
Miastków Kościelny |
8,74 |
4x100 metrów dziewcząt |
|||
1 |
Gończyce |
|
59,07 |
2 |
Samogoszcz |
|
59,73 |
3 |
Maciejowice |
|
1:01,32 |
4 |
Miastków Kościelny |
|
1:01,98 |
4x100 metrów chłopców |
|||
1 |
Wola Rębkowska |
|
48,91 |
2 |
Sobolew |
|
50,05 |
3 |
Górzno |
|
50,47 |
4 |
Maciejowice |
|
51,25 |
5 |
5 Garwolin |
|
52,26 |
6 |
Miastków Kościelny |
|
52,45 |
7 |
Miastków kościelny II |
|
53,83 |
Sztafeta Olimpijska dziewcząt |
|||
1 |
Miastków Kościelny |
|
5:16,81 |
2 |
Górzno |
|
5:23,81 |
Sztafeta Olimpijska chłopców |
|||
1 |
Żelechów |
|
4:04,12 |
2 |
Gończyce |
|
4:04,56 |
3 |
Miastków Kościelny |
|
4:09,17 |
4 |
5 Garwolin |
|
4:19,46 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------