RUSZAJĄ ROZGRYWKI W PIŁKĘ SIATKOWĄ
Finał mini piłki siatkowej chłopcy - dzieci 19.03.2018 r. - 2 Garwolin
1. 2 Garwolin /opiekun Bartosz Soszka/ - awans do regionu
2. 2 Garwolin II /opiekun Bartosz Soszka/ - awans do regionu
3. Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/
4. Unin /opiekun Mirosław Mętrak/
Finał mini piłki siatkowej dziewczeta - dzieci 26.03.2018 r. - Żelechów
1. Górzno /opiekun Barbara Zając/ - awans do regionu
2. Gończyce /opiekun Ireneusz Kalbarczyk/ - awans do regionu
3. Żelechów /opiekun Łukasz Bogusz/
4. Unin /opiekun Magda Mikulska/
Finał piłki siatkowej chłopcy - młodzież 16.03.2018 r. - Unin
1. 2 Garwolin /opiekun Edmund Kopyść/ - awans do regionu
2. Unin /opiekun Mirosław Mętrak/
3. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/
4. Miastków /opiekun Sławomir Kot/
Finał piłki siatkowej dziewczęta - młodzież 27.03.2018 r. - Żelechów
4. Miastków /opiekun Daniel Król/
ELIMINACJE:
KATEGORIA DZIECI
MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
PÓŁFINAŁ - TERMIN ROZEGRANIA 04.03.2018 r. |
|
GRUPA A |
GRUPA B |
2. ŻELECHÓW |
1. GOŃCZYCE I |
3. GOŃCZYCE II |
- MIASTKÓW |
- PILCZYN |
2. UNIN |
1. GÓRZNO |
- WILGA |
Sędzia: |
Sędzia: |
FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA DO 11.03.2018 r. - ŻELECHÓW |
|
WEJŚCIE DO FINAŁU |
GÓRZNO 1A-2B UNIN |
WEJŚCIE DO FINAŁU |
GOŃCZYCE 1B-2A ŻELECHÓW |
MECZ O III MIEJSCE |
|
FINAŁ |
|
Sędzia |
|
MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
PÓŁFINAŁ - TERMIN ROZEGRANIA 04.03.2018 r. |
|
GRUPA A |
GRUPA B |
2 GARWOLIN I |
UNIN |
PILCZYN |
MIASTKÓW |
GÓRZNO |
2 GARWOLIN II |
1 GARWOLIN |
|
FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA DO 11.03.2018 r. – 2 GARWOLIN |
|
WEJŚCIE DO FINAŁU |
1A-2B |
WEJŚCIE DO FINAŁU |
1B-2A |
MECZ O III MIEJSCE |
|
FINAŁ |
|
Sędzia |
|
KATEGORIA MŁODZIEŻ
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
ĆWIERĆŁFINAŁ - TERMIN ROZEGRANIA 28.02.2018 r. |
|||
GRUPA A |
GRUPA B |
GRUPA C |
|
1. ŻELECHÓW |
1.GOŃCZYCE I |
1. UNIN I |
|
3. PILAWA |
4. RUDA TALUBSKA |
3. GOŃCZYCE II |
|
- WILKOWYJA |
3.GÓRZNO |
2. MIASTKÓW |
|
2. 2 ŁASKARZEW |
2.UNIN II |
- PILCZYN |
|
Sędzia: |
Sędzia: |
Sędzia: |
|
PÓŁFINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA DO 07.03.2018 r. |
|||
GRUPA D |
GRUPA E |
||
2. ŻELECHÓW 1A |
1. 1B GOŃCZYCE I |
||
3. 2B UNIN II |
3. 2 ŁASKARZEW 2A |
||
1. UNIN I 1C |
2. MIASTKÓW 2C |
||
FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA DO 11.03.2018 r. - ŻELECHÓW |
|||
WEJŚCIE DO FINAŁU |
Unin I 1D-2E Miastków |
||
WEJŚCIE DO FINAŁU |
Gończyce 1E-2D Żelechów |
||
MECZ O III MIEJSCE |
|
||
FINAŁ |
|
||
Sędzia |
|
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
PÓŁFINAŁ - TERMIN ROZEGRANIA 21.02.2018 r. |
|
GRUPA A |
GRUPA B |
1. UNIN |
1. 2 GARWOLIN |
2. GÓRZNO |
2. MIASTKÓW |
WOLA RĘBKOWSKA |
3. 5 GARWOLIN |
Sędzia: |
Sędzia: |
FINAŁ – TERMIN ROZEGRANIA DO 11.03.2018 r. –UNIN |
|
WEJŚCIE DO FINAŁU |
UNIN 1A-2B MIASTKÓW |
WEJŚCIE DO FINAŁU |
2 GARWOLIN 1B-2A GÓRZNO |
MECZ O III MIEJSCE |
|
FINAŁ |
|
Sędzia |
|