INDYWIDULNE BIEGI PRZEŁAJOWE
03.10.2016 r. Miętne
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
10.10.2016 r. Miętne
Wyniki:
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE 03.10.2016 r. MIĘTNE
SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA KLASA IV
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA PODSTAWOWA |
1. |
PIEKARSKA AMELIA |
PARYSÓW |
2. |
MICHALEC GABRIELA |
WILKOWYJA |
3. |
LATUSZEK NATALIA |
RUDA TALUBSKA |
4. |
POSZYTEK ALICJA |
GŁOSKÓW |
5. |
DABROWSKA MARIA |
WILKOWYJA |
6. |
KOMORNICZAK JULIA |
DĄBROWA |
7. |
DŹWIGAŁOWSKA ALEKSANDRA |
GOŃCZYCE |
8. |
BUDYTA OLIWIA |
RĘBKÓW |
9. |
RAJDASZKA ANASTAZJA |
GOŃCZYCE |
10. |
SOKÓŁ MATYLDA |
PILAWA |
11. |
MICHALCZYK ZUZANNA |
IZDEBNO |
12. |
JENŻAK ANTONINA |
PILAWA |
13. |
PUSZKIEL ZOFIA |
CHOTYNIA |
14. |
JASKÓLSKA ZUZIA |
RĘBKÓW |
15. |
ELMERYCH OLIWIA |
WILKOWYJA |
16. |
ANISZEWSKA ZUZANNA |
KRZYWDA |
17. |
RUDNICKA MARIA |
PILAWA |
18. |
MISZTA MICHALINA |
MIASTKÓW |
19. |
WINEK ROZALIA |
WILKOWYJA |
20. |
DZIUBDZIŃSKA ALA |
RUDA TALUBSKA |
21. |
JANISIEWICZ KAROLINA |
IZDEBNO |
22. |
JONAK JAGODA |
MIASTKÓW |
23. |
KRZEWSKA MAŁGORZATA |
MIASTKÓW |
24. |
SZLASA WIKTORIA |
KĘPA CELEJOWSKA |
25. |
SŁAWIŃSKA DOMINIKA |
KĘPA CELEJOWSKA |
26. |
SZYKOWNA BOŻENA |
WILKOWYJA |
27. |
PRZYBYSZ NATALIA |
GÓRZNO |
28. |
WRÓBEL PATRYCJA |
ŻELECHÓW |
29. |
BOGUSZ ALEKSANDRA |
PARYSÓW |
30. |
ZADROŻNA ROKSANA |
PARYSÓW |
31. |
PRZYBYSZ MAJA |
UNIN |
32. |
WRÓBEL NATALIA |
ŻELECHÓW |
33. |
RĘKAWEK WIKTORIA |
2 ŁASKARZEW |
34. |
WOJTASIK NATALIA |
ŻELECHÓW |
35. |
TALAREK AMELIA |
GÓRZNO |
36. |
DĄDZIK SANDRA |
PILAWA |
37. |
ZAJĄC PATRYCJA |
PILCZYN |
38. |
ZWIERZ NATALIA |
PARYSÓW |
39. |
WOJTASIEWICZ EMILIA |
CHOTYNIA |
40. |
SZCZERBA KAROLINA |
IZDEBNO |
41. |
JAROŃ ALEKSANDRA |
MIASTKÓW |
42. |
SALAMOŃCZYK WIKTORIA |
UNIN |
43. |
GROCHULSKA ZUZANNA |
UNIN |
44. |
PIŁATKOWSKA ALICJA |
TRĄBKI |
SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY KLASA IV
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA PODSTAWOWA |
1. |
TOMASZEWSKI KACPER |
PARYSÓW |
2. |
BŁAZEJCZYK ANTONI |
CHOTYNIA |
3. |
SOWA KACPER |
PARYSÓW |
4. |
ZABIELSKI JULIUSZ |
SOBOLEW |
5. |
KONOPKA JAKUB |
WILKOWYJA |
6. |
SITEK KACPER |
UNIN |
7. |
TRACZYK OSKAR |
PARYSÓW |
8. |
PAZIEWSKI DAWID |
DĄBROWA |
9. |
TOBIASZ DAMIAN |
1 ŁASKARZEW |
10. |
RAGUS NIKODEM |
PILAWA |
11. |
KWIATKOWSKI ADRIAN |
PILAWA |
12. |
KOŁNIERZAK SZYMON |
WILKOWYJA |
13. |
SERRZYSKO PIOTR |
2 ŁASKARZEW |
14. |
SZLĄZAK NIKODEM |
MIASTKÓW |
15. |
CIARA HUBERT |
KĘPA CELEJOWSKA |
16. |
KOWALSKI ŁUKASZ |
RĘBKÓW |
17. |
SŁAWIŃSKI PATRYK |
KĘPA CELEJOWSKA |
18. |
LUŚNIA MKOŁAJ |
RUDA TALUBSKA |
19. |
SOSZKA BARTOSZ |
MICHAŁÓWKA |
20. |
ANISZEWSKI MACIEJ |
KRZYWDA |
21. |
BOGUSZ JULIAN |
PARYSÓW |
22. |
WOŹNIAK JAKUB |
IZDEBNO |
23. |
OBŁOZA JULIAN |
WILKOWYJA |
24. |
DEBSKI GABRIEL |
RĘBKÓW |
25. |
BALAS JAKUB |
WILKOWYJA |
26. |
STRACHOTA PIOTR |
RĘBKÓW |
27. |
KARCZMARCZYK KACPER |
RĘBKÓW |
28. |
KISIEL SEBASTIAN |
RUDA TALUBSKA |
29. |
BŁAZEJCZYK ANTONI |
CHOTYNIA |
30. |
DZIAK BARTŁOMIEJ |
MIASTKÓW |
31. |
MIKULSKI FILIP |
UNIN |
32. |
WIŚNIEWSKI BARTEK |
DĄBROWA |
33. |
CAŁKA MACIEJ |
PARYSÓW |
34. |
HYS BARTOSZ |
IZDEBNO |
35. |
OSIAK SZYMON |
PARYSÓW |
36. |
SAŁATA ERYK |
WILKOWYJA |
37. |
BĄKOWSKI KAROL |
PILAWA |
38. |
PAROL GRZEGORZ |
KRZYWDA |
39. |
PRZYBYSZ KRZYSZTOF |
MICHAŁÓWKA |
40. |
PĘCZAK WITOLD |
TRĄBKI |
41. |
RYBICKI JAKUB |
RUDA TALUBSKA |
42. |
NASIŁOWSKI OSKAR |
KĘPA CELEJOWSKA |
43. |
GRZESZCZAK MATEUSZ |
TRĄBKI |
44. |
KONDEJ ZBIGNIEW |
PILCZYN |
45. |
SUCHECKI BRUNON |
UNIN |
46. |
BIJATA PIOTR |
KRZYWDA |
47. |
PIESIO PRZEMEK |
KRZYWDA |
SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA KLASA V
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA PODSTAWOWA |
1. |
KUCHARSKA EWELINA |
UNIN |
2. |
ZIELIŃSKS NATALIA |
ŻELECHÓW |
3. |
GORA NATALIA |
KĘPA CELEJOWSKA |
4. |
BORKOWSKA ALEKSANDRA |
PILCZYN |
5. |
ZAJĄC ALICJA |
PARYSÓW |
6. |
CARROLL LAURA |
ŻELECHÓW |
7. |
PŁATEK ANGELIKA |
PILAWA |
8. |
FIDRYK PATRYCJA |
RĘBKÓW |
9. |
SIUDALSKA KAROLINA |
GÓRZNO |
10. |
MIKULSKA ZOFIA |
UNIN |
11. |
MAZEK AMELIA |
PARYSÓW |
12. |
MAJEK MARIA |
ŻELECHÓW |
13. |
RUSZNICA DOMINIKA |
PARYSÓW |
14. |
PIŁKA JULIA |
TRABKI |
15. |
BARAN MARTYNA |
BOROWIE |
16. |
METERA MAJA |
IZDEBNO |
17. |
MIKULSKA ZUZANNA |
UNIN |
18. |
MICHALIK NATALIA |
ŻELECHÓW |
19. |
DĄBROWSKA MAŁGORZATA |
WILKOWYJA |
20. |
BAJERA WERONIKA |
MIASTKÓW |
21. |
PIETA JULIA |
GÓRZNO |
22. |
TRZCIŃSKA JULIA |
MICHAŁÓWKA |
23. |
BŁAŻEJCZYK NATALIA |
ŻELECHÓW |
24. |
JANISIEWICZ JULIA |
RĘBKÓW |
25. |
GŁOWALA AMELIA |
WILKOWYJA |
26. |
FRELIK MONIKA |
GŁOSKÓW |
27. |
ZAJĄC OLIWIA |
GÓRZNO |
28. |
PIĘTA NATALIA |
GÓRZNO |
29. |
KOCYK ALICJA |
WILKOWYJA |
30. |
BŁACHNIO JUSTYNA |
GÓRZNO |
31. |
KOSICKA NATALIA |
2 ŁASKARZEW |
32. |
MROCZEK WIKTORIA |
RĘBKÓW |
33. |
WŁODARCZYK SANDRA |
MIASTKÓW |
34. |
TOMASIK MAGDALENA |
ŻELECHÓW |
35. |
POPIŃSKA ZUZANNA |
MICHAŁÓWKA |
36. |
MROCZEK OLIWIA |
MIASTKÓW |
37. |
KARCZMARCZYK JULIA |
MICHAŁÓWKA |
38. |
RĘKAWEK MONIKA |
RUDA TALUBSKA |
39. |
OPALA OLIWIA |
ŻELECHÓW |
40. |
GRZYB KAMILA |
MIASTKÓW |
41. |
KORGÓL NATALIA |
TRABKI |
42. |
KLIMAS NATALIA |
PARYSÓW |
43. |
ŚWIĘTOCHOWSKA KINGA |
PARYSÓW |
44. |
PAŁYSKA WIKTORIA |
MICHAŁÓWKA |
45. |
BUDYNEK KATARZYNA |
CHOTYNIA |
46. |
KOTOWSKA NATALIA |
TRABKI |
47. |
LASKOWSKA NATALIA |
PARYSÓW |
48. |
GÓRSKA ZOFIA |
MICHAŁÓWKA |
49. |
MYKA KAROLINA |
BOROWIE |
50. |
RYBARCZYK WERONIKA |
KĘPA CELEJOWSKA |
51. |
BEDNARCZYK KAROLINA |
2 ŁASKARZEW |
52. |
SIWEK PAULINA |
MICHAŁÓWKA |
SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY KLASA V
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA PODSTAWOWA |
1. |
JASIŃSKI BARTEK |
1 ŁASKARZEW |
2. |
GAŁKOWSKI JAKUB |
ŻELECHÓW |
3. |
MIKULSKI KUBA |
MICHAŁÓWKA |
4. |
PAZIEWSKI PATRYK |
GŁOSKÓW |
5. |
FILIPEK MARCIN |
ŻELECHÓW |
6. |
WITAK MARIUSZ |
RĘBKÓW |
7. |
ROBAK BARTŁOMIEJ |
DĄBROWA |
8. |
DĄDZIK KACPER |
PILAWA |
9. |
CHUDEK PATRYK |
MIASTKÓW |
10. |
TEPEREK DOMINIK |
UNIN |
11. |
PIĘTKA PIOTR |
SOBOLEW |
12. |
DOMARECKI DAWID |
GÓRZNO |
13. |
PRZYBYSZ PATRYK |
MICHAŁÓWKA |
14. |
SUŚNIAK KAMIL |
PILAWA |
15. |
KAZIMIERAK MICHAŁ |
SOBOLEW |
16. |
TOBIASZ DAWID |
1 ŁASKARZEW |
17. |
JURZYSTA ADAM |
ŻELECHÓW |
18. |
JAKUBIK TOMASZ |
MIASTKÓW |
19. |
PADUCH JAKUB |
BOROWIE |
20. |
SZCZYGIELSKI PAWEŁ |
MIASTKÓW |
21. |
WOJCIECHOWSKI KRYSTIAN |
BOROWIE |
22. |
GOŁĘBIOWSKI WIKTOR |
PARYSÓW |
23. |
GIETKA KACPER |
PILCZYN |
24. |
RĘKAWEK BARTEK |
MICHAŁÓWKA |
25. |
BRZOZOWSKI MATEUSZ |
ŻELECHÓW |
26. |
GŁOWALA MICHAŁ |
RUDA TALUBSKA |
27. |
GŁOWALA BARTEK |
RUDA TALUBSKA |
28. |
MASZKIEWICZ PIOTR |
TRĄBKI |
29. |
MIANOWSKI DAWID |
2 GARWOLIN |
30. |
BUGAJNY KACPER |
LUDA TALUBSKA |
31. |
WÓJCIKOWSKI SZYMON |
1 ŁASKARZEW |
32. |
PIŁKA MATEUSZ |
MICHAŁÓWKA |
33. |
TOMASZEWSKI JAKUB |
BOROWIE |
34. |
KUTWIŃSKI PAWEŁ |
BOROWIE |
35. |
SANKOWSKI BARTEK |
PILAWA |
36. |
ZIĘCINA MACIEJ |
RĘBKÓW |
37. |
BEDNARCZYK KRZYSZTOF |
DĄBROWA |
38. |
LEŃ KAROL |
WILKOWYJA |
39. |
ZAJĄC JAKUB |
PILAWA |
40. |
DADAS KRYSTIAN |
ŻELECHÓW |
41. |
ZALEWSKI ARTUR |
WILKOWYJA |
42. |
SIKORA WIKTOR |
RĘBKÓW |
43. |
TEPEREK MATEUSZ |
UNIN |
44. |
GĄSKA PATRYK |
2 ŁASKARZEW |
45. |
MIERNICKI KACPER |
MICHAŁÓWKA |
46. |
BIERNACKI BARTOSZ |
PARYSÓW |
47. |
SZADURSKI MACIEJ |
2 GARWOLIN |
48. |
GUZOWSKI WIKTOR |
KRZYWDA |
49. |
SZAREK MARCIN |
WILKOWYJA |
50. |
WITAK MATEUSZ |
RĘBÓW |
51. |
KLINGIERT MATEUSZ |
DĄBROWA |
52. |
MUCHA IGOR |
PARYSÓW |
53. |
WALENDA JAN |
RUDA TALUBSKA |
54. |
SZELONG KAROL |
PARYSÓW |
55. |
PRZYBYSZ ALBERT |
KRZYWDA |
56. |
JEDYNAK FILIP |
PILAWA |
57. |
ZATYKA KAROL |
PILCZYN |
58. |
WAWER MATEUSZ |
TRĄBKI |
59. |
OZIMEK KONRAD |
PARYSÓW |
60. |
KOBZIŃSKI ERYK |
MIASTKÓW |
61. |
OSTROWSKI KAROL |
RĘBKÓW |
62. |
WĘGRZYNEK TOMASZ |
RĘBKÓW |
63. |
ŚMIDODA MATEUSZ |
KĘPA CELEJOWSKA |
SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA KLASA VI
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA PODSTAWOWA |
1. |
ŚWIESIULSKA OLGA |
GŁOSKÓW |
2. |
FIGIELSKA KLAUDIA |
ŻELECHÓW |
3. |
FIGIELSKA KAMILA |
1 ŁASKARZEW |
4. |
SAGANOWSKA MAŁGORZATA |
PARYSÓW |
5. |
SIARKIEWICZ ŻANETA |
IZDEBNO |
6. |
PAUDYNA WERONIKA |
PARYSÓW |
7. |
TROJANEK JUSTYNA |
PARYSÓW |
8. |
GAŁKOWSKA ALICJA |
GÓRZNO |
9. |
GAWRYŚ EWELINA |
MIASTKÓW |
10. |
MARKOWSKA ALEKSANDRA |
DĄBROWA |
11. |
ŚLUZEK DOMINIKA |
BOROWIE |
12. |
BARAN JULIA |
TRĄBKI |
13. |
KAŁASKA WERONIKA |
GÓRZNO |
14. |
LUŚNIA JULIA |
RUDA TALUBSKA |
15. |
GĄTARZ GABRIELA |
MICHAŁÓWKA |
16. |
WYSOCKA MARIA |
MICHAŁOWKA |
17. |
SADOWSKA PAULINA |
PILCZYN |
18. |
WOJDAT PAULINA |
WILKOWYJA |
19. |
WOJDYGA OLIWIA |
GŁOSKÓW |
20. |
PAŁYSKA SANDRA |
MICHAŁÓWKA |
21. |
GRUSZCZYŃSKA KAROLINA |
MIASTKÓW |
22. |
ZAWADZKA MARTA |
BOROWIE |
23. |
DOMARECKA WIKTORIA |
UNIN |
24. |
BOGOWSKA WIKTORIA |
MICHAŁÓWKA |
25. |
BOGUSZ ZUZANNA |
BOROWIE |
26. |
MAJEWSKA MAGDA |
MICHAŁÓWKA |
27. |
RODAK KLAUDIA |
RUDA TALUBSKA |
28. |
GAWRYŚ ALEKSANDRA |
RUDA TALUBSKA |
29. |
PRZYBYSZ ALEKSANDRA |
UNIN |
30. |
KORYCKA NATALIA |
PILCZYN |
31. |
KOCYK WERONIKA |
WILKOWYJA |
32. |
ZAWADZKA NATALIA |
TRĄBKI |
33. |
STRZEZEK MAŁGORZATA |
KĘPA CELEJOWSKA |
34. |
MADEJSKA ZOFIA |
UNIN |
35. |
PAFF MAJA |
CHOTYNIA |
36. |
SALOMOŃCZYK INGA |
MIASTKÓW |
37. |
MICHALEC SYLWIA |
MIASTKÓW |
38. |
TALAREK NATALIA |
GÓRZNO |
39. |
WERONIKA MIĘTUS |
UNIN |
40. |
JAROŃ ALEKSANDRA |
PARYSÓW |
41. |
ZAWATKA KLAUDIA |
2 GARWOLIN |
42. |
WOŹNIAK URSZULA |
2 GARWOLIN |
43. |
KOMORNICZAK KAROLINA |
DĄBROWA |
44. |
SZOSTAK KLAUDIA |
MIASTKÓW |
45. |
KUREK DOMINIKA |
UNIN |
46. |
KISIEL URSZULA |
KRZYWDA |
47. |
ZAWATKA PATRYCJA |
PILAWA |
48. |
DĄBROWSKA ZUZANNA |
PILAWA |
49. |
TYLMAN ALICJA |
KRZYWDA |
50. |
ZAKRZEWSKA KAROLINA |
TRĄBKI |
51. |
KILIM EMILIA |
TRĄBKI |
52. |
KĘDZIOREK BEATA |
PILAWA |
53. |
BŁAŻEJCZYK KORNELIA |
PILCZYN |
|
|
|
SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY KLASA VI
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA PODSTAWOWA |
1. |
FEBERT JACEK |
1GARWOLIN |
2. |
MICHALAK WOJCIECH |
MICHAŁÓWKA |
3. |
BOUZIDI ANTONI |
IZDEBNO |
4. |
GENDEK ŁUKASZ |
ŻELECHÓW |
5. |
ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ |
ŻELECHÓW |
6. |
KOWALCZYKDAWID |
ŻELECHÓW |
7. |
KOT MIKOŁAJ |
MIASTKÓW |
8. |
MISZKURKA BARTOSZ |
ŻELECHÓW |
9. |
OCHNIK IGOR |
ŻELECHÓW |
10. |
MIĘTUS MATEUSZ |
MICHAŁÓWKA |
11. |
RUSAK ALEKSANDER |
GOŃCZYCE |
12. |
KRUPNIEWSKI KACPER |
PARYSÓW |
13. |
WINEK CEZARY |
WILKOWYJA |
14. |
ROSIAK RAFAŁ |
KRZYWDA |
15. |
GŁASZCZKA DAWID |
MICHAŁÓWKA |
16. |
SAWICKI PIOTR |
2 ŁASKARZEW |
17. |
KACZOR PATRYK |
PILAWA |
18. |
PIENIAK PIOTR |
ŻELECHÓW |
19. |
SEKUŁA MATEUSZ |
1 ŁASKARZEW |
20. |
KALEŃSKI IGOR |
ŻELECHÓW |
21. |
WINEK NIKODEM |
WILKOWYJA |
22. |
TOMASIK JAN |
MIASTKÓW |
23. |
ŁUKASZ ZAJĄC |
UNIN |
24. |
DĄBROWSKI BARTOSZ |
RUDA TALUBSKA |
25. |
SZAŁAS STANISŁAW |
2 GARWOLIN |
26. |
SOBOLEWSKI BARTŁOMIEJ |
TRĄBKI |
27. |
LEMERYK? KACPER |
1 ŁASKARZEW |
28. |
JAGIEŁŁO TOMASZ |
GOŃCZYCE |
29. |
NOWAK SEBASTIAN |
TRĄBKI |
30. |
NOWAK BARTŁOMIEJ |
UNIN |
31. |
BORATUŃSKI PATRYK |
RUDA TALUBSKA |
32. |
WOJTASZEK MICHAŁ |
PARYSÓW |
33. |
POSZYTEK PIOTR |
PILAWA |
34. |
ZABIELSKI OLGIERT |
SOBOLEW |
35. |
BŁAŻEJCZYK KRZYSZTOF |
PILCZYN |
36. |
PIĘTKA ADRIAN |
BOROWIE |
37. |
SZAREK MICHHAŁ |
RUDA TALUBSKA |
38. |
GÓRSKI DAWID |
PILAWA |
39. |
ZALEWSKI PAWEŁ |
MICHAŁÓWKA |
40. |
MARCIN MAKULEC |
GŁOSKÓW |
41. |
PIĘTKA BARTŁOMIEJ |
PARYSÓW |
42. |
OWCZARCZYK MARCIN |
PILCZYN |
43. |
RĘKAWEK KONRAD |
2 ŁASKARZEW |
44. |
TOBIASZ ADRIAN |
1 ŁASKARZEW |
45. |
SUCHECKI KSAWERY |
TRĄBKI |
46. |
DARIUSZ WOLSKI |
IZDEBNO |
47. |
GROMADZKI HUBERT |
1 ŁASKARZEW |
48. |
OSIAK DANIEL |
PARYSÓW |
49. |
KORYCKI AREK |
DĄBROWA |
50. |
BANY SZYMON |
SOBOLEW |
51. |
KUSZPIT FILIP |
PARYSÓW |
52. |
BARAN CEZARY |
MIASTKÓW |
53. |
BOGUCKI EMIL |
2 ŁASKARZEW |
54. |
ZAJĄC ALEKSANDER |
PILAWA |
55. |
SERZYSKO KRYSTIAN |
BOROWIE |
56. |
KUREK KACPER |
RĘBKÓW |
57. |
WINEK KRYSTIAN |
WILKOWYJA |
58. |
BARAN MAKSYMILIAN |
TRĄBKI |
59. |
WŁODARCZY KACPER |
SOBOLEW |
60. |
BORKOWSKI SZYMON |
MIASTKÓW |
61. |
ZIĘCINA PIOTR |
DĄBROWA |
62. |
SZCZEGOT PIOTR |
UNIN |
63. |
KUSZPIT OSKAR |
PARYSÓW |
64. |
ZIĘCINA ADRIAN |
DĄBROWA |
65. |
SOSZKA PIOTR |
BOROWIE |
66. |
DUDEK PIOTR |
KĘPA CELEJOWSKA |
67. |
CELIŃSKI DAWID |
TRĄBKI |
68. |
SIKORA PIOTR |
WILKOWYJA |
69. |
PAL ANTONI |
CHOTYNIA |
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE 03.10.2016 r. MIĘTNE
GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA KLASA I
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
GIMNAZJUM |
1. |
SZANIAWSKA AGATA |
POWIATOWE |
2. |
CZYŻKOWSKA OLA |
MICHAŁÓWKA |
3. |
ŁUGOWSKA OLIWA |
PILAWA |
4. |
GIETKA JULIA |
PILCZYNN |
5. |
JABŁOŃSKA NATALIA |
MIASTKÓW |
6. |
ZAWATKA JULIA |
PARYSÓW |
7. |
WAWRZYNIAK PAULINA |
MICHAŁÓWKA |
8. |
KAŹMIERCZAK NATALIA |
GŁOSKÓW |
9. |
OWCZARSKA NATALIA |
TRĄBKI |
10. |
SZANIAWSKA JULIA |
MICHAŁÓWKA |
11. |
POREDA PAULINA |
MIASTKÓW |
12. |
LATUSZEK JOANNA |
UNIN |
13. |
ŻAK WIKTORIA |
RUDA TALUBSKA |
14. |
RĘKAWEK WIKTORIA |
MICHAŁÓWKA |
15. |
RĘKAWEK ZOFIA |
2 GARWOLIN |
16. |
GAŁCZYŃSKA IZABELA |
PILCZYN |
17. |
PIETRASIK MONIKA |
2 GARWOLIN |
18. |
KUCHARSKA KAROLINA |
UNIN |
19. |
ZACKIEWICZ KATARZYNA |
PILCZYN |
20. |
GRZESZCZAK PATRYCJA |
TRĄBKI |
21. |
GROMDZKA ALICJA |
KATOLIK |
22. |
DADAS MAŁGORZATA |
MIASTKÓW |
23. |
FRELIK OLIWIA |
MIASTKÓW |
24. |
KISIEL SANDRA |
RUDA TALUBSKA |
25. |
KOSMALA IZA |
GOŃCZYCE |
26. |
GRZYB WERONIKA |
MIASTKÓW |
27. |
GŁADYSZ PAULINA |
RUDA TALUBSKA |
28. |
WIDELSKA WIKTORIA |
KATOLIK |
29. |
OŻÓK MAJA |
BOROWIE |
30. |
ŁÓDŹ OLIWIA |
BOROWIE |
31. |
PRZYBYSZ WIKTORIA |
UNIN |
32. |
SITEK KAROLINA |
GŁOSKÓW |
33. |
BARANEK WERONIKA |
BOROWIE |
34. |
ZADROŻNA WIOLETA |
BOROWIE |
35. |
RZĄŻEWSKA KAMILA |
TRĄBKI |
36. |
POREDA KAROLINA |
UNIN |
GIMNAZJUM CHŁOPCY KLASA I
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
GIMNAZJUM |
1. |
LESZKO JAROSŁAW |
ŻELECHÓW |
2. |
MAKULEC ADAM |
POWIATOWE |
3. |
MROCZEK MIKOŁAJ |
ŻELECHÓW |
4. |
GAWRYŚ DAMIAN |
PILAWA |
5. |
SZUSTEK MICHAŁ |
MIASTKÓW |
6. |
DUCHNA JAKUB |
POWIATOWE |
7. |
ROSŁANIEC PIOTR |
ŻELECHÓW |
8. |
SALAMOŃCZYK ŁUKASZ |
MIASTKÓW |
9. |
WOJTASIK PIOTR |
ŻELECHÓW |
10. |
KASPRZAK KAMIL |
PILAWA |
11. |
LATUSZEK JAKUB |
RUDA TALUBSKA |
12. |
PISZA? PATRYK |
ŻELECHÓW |
13. |
BIEŃKO BARTŁOMIEJ |
PILAWA |
14. |
PIEKARSKI KACPER |
PARYSÓW |
15. |
ŁODZIŃSKI MARCIN |
TRĄBKI |
16. |
PYRKA BARTŁOMIEJ |
PILCZYN |
17. |
SZOSTAK BARTEK |
MICHAŁÓWKA |
18. |
ODZIEMCZYK JAKUB |
MIASTKÓW |
19. |
KIELISZEK MIKOŁAJ |
MICHAŁÓWKA |
20. |
BOGUCKI JAKUB |
PILCZYN |
21. |
SZOSTAK DOMINIK |
PILAWA |
22. |
KUC PAWEŁ |
POWIATOWE |
23. |
BARCIKOWSKI DAWID |
TRĄBKI |
24. |
ŁUBIAN DAWID |
MIASTKÓW |
25. |
SZULAREWSKI DANIEL |
MICHAŁÓWKA |
26. |
BELKA BARTŁOMIEJ |
RUDA TALUBSKA |
27. |
FRELICH PIOTR |
GŁOSKÓW |
28. |
BRYCH TOMASZ |
UNIN |
29. |
BOGUSZ JAKUB |
POWIATOWE |
30. |
OLKO MIKOŁAJ |
BOROWIE |
31. |
MAJEWSKI MATEUSZ |
MICHAŁÓWKA |
32. |
HYS MATEUSZ |
PILCZYN |
33. |
MAKULEC MACIEJ |
5 GARWOLIN |
34. |
BĄKOWSKI MICHAŁ |
PILAWA |
35. |
PADUCH SEBASTIAN |
BOROWIE |
36. |
JELEŃ BARTOSZ |
TRĄBKI |
37. |
ZAWADZKI MATEUSZ |
PARYSÓW |
38. |
JAKUBIK KACPER |
PILCZYN |
39. |
ŚWIATEK WIKTOR |
BOROWIE |
GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA KLASA II
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
GIMNAZJUM |
1. |
NOWAK ALEKSANDRA |
UNIN |
2. |
GŁOWALA KATARZYNA |
WILGA |
3. |
SYLWIA BOŻEK |
KORYTNICA |
4. |
PAZIEWSKA IZABELA |
KATOLIK |
5. |
ZAWADKA ALICJA |
PILCZYN |
6. |
MAŚLAK KINGA |
ŻELECHÓW |
7. |
SZCZYGIELSKA KINGA |
MIASTKÓW |
8. |
WÓJCIK AMELIA |
GOŃCZYCE |
9. |
WĘGRZYNEK MAGDALENA |
WILGA |
10. |
TALAREK PATRYCJA |
PILCZYN |
11. |
WITAK DARIA |
PILCZYN |
12. |
CZOPEK OLA |
STEFANÓW |
13. |
KĘDER NATALIA |
WILGA |
14. |
GENDEK ALEKSANDRA |
PILAWA |
15. |
SABAK KAROLINA |
BOROWIE |
16. |
MISZCZAK WIKTORIA |
GOŃCZYCE |
17. |
WAWRZYNIAK ZOSIA |
MICHAŁÓWKA |
18. |
PAZIEWSKA MONIKA |
STEFANÓW |
19. |
BOGUSZ EMILIA |
BOROWIE |
20. |
FRELIK DARIA |
MIASTKÓW |
21. |
MAKULEC KAROLINA |
GŁOSKÓW |
22. |
ZAWADA ALICJA |
PILAWA |
23. |
KUŹNIA MAŁGORZATA |
WILGA |
24. |
DZIUBAK ANGELIKA |
TRĄBKI |
25. |
WOŹNIAK SYLWIA |
WILGA |
26. |
ROSŁANIEC WIKTORIA |
PILCZYN |
27. |
WOJCIECHOWSKA WIKTORIA |
MIASTKÓW |
28. |
STEFANOWSKA PATRYCJA |
STEFANÓW |
29. |
TCHOREK WERONIKA |
WILGA |
30. |
PAWELEC EWELINA |
GOŃCZYCE |
31. |
BOGUSZ DARIA |
BOROWIE |
32. |
RYSZKOWSKA KINGA |
GOŃCZYCE |
33. |
KICIŃSKA KINGA |
TRĄBKI |
34. |
ROGALA DOMINIKA |
BOROWIE |
35. |
GRZEGRZÓŁKA KATARZYNA |
PILAWA |
36. |
CAŁKA WIKTORIA |
MIASTKÓW |
37. |
ZAJĄC KATARZYNA |
BOROWIE |
GIMNAZJUM CHŁOPCY KLASA II
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
GIMNAZJUM |
1. |
KILISZEK MATEUSZ |
ŻELECHÓW |
2. |
PIÓRCZYŃSKI KAROL |
STRFANÓW |
3. |
PIENIAK MICHAŁ |
ŻELECHÓW |
4. |
ŁĄCZYŃSKI NORBERT |
PILAWA |
5. |
MAZEK OSKAR |
PARYSÓW |
6. |
WOŹNIAK PATRYK |
PILAWA |
7. |
KOWALSKI KONRAD |
MIASTKÓW |
8. |
POSZYTEK SZYMON |
GŁOSKÓW |
9. |
MATUSZEWSKI DOMINIK |
5 GARWOLIN |
10. |
KISIEL JAKUB |
RUDA TALUBSKA |
11. |
ŻOŁĄDEK KRZYSZTOF |
TRĄBKI |
12. |
KRZYSZTOF ZAJĄC |
ŻELECHÓW |
13. |
BABIK PRZEMYSŁAW |
GOŃCZYCE |
14. |
PONCELEUSZ MACIEJ |
MIASTKÓW |
15. |
KOT KAMIL |
MIASTKÓW |
16. |
MISZTA SEBASTIAN |
MIASTKÓW |
17. |
ZAJĄC MAREK |
ŻELECHÓW |
18. |
GŁOWALA WOJCIECH |
GOŃCZYCE |
19. |
SZOSTAK JAKUB |
TRĄBKI |
20. |
OSIŃSKI KRYSTIAN |
PARYSÓW |
21. |
LATUSZEK DAWID |
BOROWIE |
22. |
FLIS JAK |
5 GARWOLIN |
23. |
BORATYŃSKI KAMIL |
PILCZYN |
24. |
BARAN KONRAD |
MIASTKÓW |
25. |
ZADROŻNY MICHAŁ |
GŁOSKÓW |
26. |
KRZYŚPIAK FILIP |
5 GARWOLIN |
27. |
MATEJKO MACIEJ |
5 GARWOLIN |
28. |
RĘKAWEK PATRYK |
RUDA TALUBSKA |
29. |
KOWALSKI SZYMON |
POWIATOWE |
30. |
SABAK DAMIAN |
BOROWIE |
31. |
CAŁKA DOMINIK |
RUDA TALUBSKA |
32. |
BOGUSZ KAMIL |
UNIN |
33. |
PIŁKA BARTOSZ |
5 GARWOLIN |
34. |
DOMARECKI BARTŁOMIEJ |
POWIATOWE |
35. |
SIKORA JAKUB |
BOROWIE |
GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA KLASA III
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
GIMNAZJUM |
1. |
PRZYBYSZ NATALIA |
UNIN |
2. |
GŁÓWKA MARLENA |
RUDA TALUBSKA |
3. |
ZDULSKA JULIA |
PILAWA |
4. |
MĄDRA MAGDALENA |
GOŃCZYCE |
5. |
PASIK JULIA |
UNIN |
6. |
KOSMALA KAMILA |
GOŃCZYCE |
7. |
BOŻEK KAMILA |
KORYTNICA |
8. |
KAPCZYŃSKA ANNA |
UNIN |
9. |
ŚWIĄTEK MARTA |
BOROWIE |
10. |
KASPRZAK MARTYNA |
GOŃCZYCE |
11. |
SIUDAK KATARZYNA |
MIASTKÓW |
12. |
WÓJCICKA KLAUDIA |
BOROWIE |
13. |
MIKULSKA KAROLINA |
UNIN |
14. |
POPIOŁEK ANGELIKA |
MIASTKÓW |
15. |
GUBA MONIKA |
PILCZYN |
16. |
KWIATKOWSKA JOANNA |
GŁOSKÓW |
17. |
FILIPOWSKA JULIA |
PILAWA |
18. |
KUREK KAROLINA |
WILGA |
19. |
BOGUSZ ALICJA |
BOROWIE |
20. |
BARCIKOWSKA WIKTORIA |
TRĄBKI |
21. |
KANIA NATALIA |
GŁOSKÓW |
22. |
NOWICKA KAROLINA |
UNIN |
23. |
ŚPIEWAK DOMINIKA |
PARYSÓW |
24. |
LUSAWA JULIA |
TRĄBKI |
25. |
PIĘTKA DOMINIKA |
TRĄBKI |
GIMNAZJUM CHŁOPCY KLASA III
LOKATA |
NAZWISKO I IMIĘ |
GIMNAZJUM |
1. |
ZAJĄC MACIEJ |
ŻELECHÓW |
2. |
MISZKURKA DAWID |
STEFANÓW |
3. |
SZOSTAK DAWID |
PILAWA |
4. |
ŚLIŃSKI ROMAN |
MIASTKÓW |
5. |
MELOGAN ARTUR |
KATOLIK |
6. |
ZAJĄC DANIEL PARYSÓW |
PARYSÓW |
7. |
KOSMALA KAMIL |
GOŃCZYCE |
8. |
KUREK JAKUB |
SOBOLEW |
9. |
BOGUSZ BARTŁOMIEJ |
MIASTKÓW |
10. |
BOROWY PATRYK |
5 GARWOLIN |
11. |
PASIK JAN |
KATOLIK |
12. |
SZEWCZYK KRZYSZTOF |
GOŃCZYCE |
13. |
BURKOWSKI BARTOSZ |
MIASTKÓW |
14. |
STAROSZ ARKADIUSZ |
TRĄBKI |
15. |
ZIELIŃSKI PAWEŁ |
ŻELECHÓW |
16. |
GAWRYŚ JAKUB |
MIASTKÓW |
17. |
KOŁODZIEJEK DAWID |
BOROWIE |
18. |
DYBCIO MIKOŁAJ |
GŁOSKÓW |
19. |
FITS MATEUSZ |
PILAWA |
20. |
SAWICKI MATEUSZ |
WILGA |
21. |
MICHALCZYK JAKUB |
GOŃCZYCE |
22. |
TALAR MATEUSZ |
MICHAŁÓWKA |
23. |
KOT PATRYK |
5 GARWOLIN |
24. |
KOWALSKI DAWID |
RUDA TALUBSKA |
25. |
GŁODEK JAKUB |
5 GARWOLIN |
26. |
PLUTA JAKUB |
WILGA |
27. |
MATEUSZ BŁACHNIO |
SOBOLEW |
28. |
BIEŃKO JAN |
PILCZYN |
29. |
ZADROŻNY JAKUB |
POWIATOWE |
30. |
SZYMBORSKI KAROL |
PILCZYN |
31. |
KAŁASKA MICHAŁ |
POWIATOWE |
32. |
KOPIK DAMIAN |
PILCZYN |
33. |
MISIAK JAKUB |
PILCZYN |
34. |
MALITKA KACPER |
MIASTKÓW |
35. |
ŻURAW MICHAŁ |
WILGA |
36. |
WOJDA KAMIL |
STEFANÓW |
37. |
PAZIEWSKI PAWEL |
STEFANÓW |
38. |
SZOSTEK DAMIAN |
SOBOLEW |
39. |
WIDŁAK DAWID |
5 GARWOLIN |
40. |
PIĘTKA PAWEŁ |
PILAWA |
41. |
PRZYBYSZ MIŁOSZ |
UNIN |
42. |
PONCELEUSZ BARTEK |
PARYSÓW |
43. |
WRYK DAWID |
STEFANÓW |
44. |
GNIADEK HUBERT |
PILAWA |
45. |
PIĘTKA DAMIAN |
PARYSÓW |
46. |
GŁODEK BARTŁOMIEJ |
5 GARWOLIN |
47. |
EMIL ZIĘDALSKI |
UNIN |
48. |
GAJEK JAN |
RUDA TALUBSKA |
49. |
SZELĄG BARTOSZ |
BOROWIE |
50. |
ŻAK PATRYK |
RUDA TALUBSKA |
51. |
TKACZYK DANIEL |
UNIN |